Cz En

Jumping Large-2

  1. Datum: 24. 04. 2010
  2. Závod: České Budějovice - O budějovickou tlapku
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 38.0 s
  5. Maximální čas: 67.0 s
  6. Délka: 149.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 18
  9. Postupová rychlost: 3.92 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.41 4.6 V V
2 014605 Kateřina Lerlová Alloway Tachyon 0 0 0.0 0.0 33.21 4.49 V V
3 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 0 0 0.0 0.0 36.37 4.1 V V
4 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 1.0 0.77 38.77 3.84 V V
5 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora 0 0 3.0 2.66 40.66 3.66 V V
6 030704 Romana Jirásková A3Ch Copelie Cinzana Diamond and Pearls 0 0 5.0 4.71 42.71 3.49 V V
7 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 0 0 5.0 4.96 42.96 3.47 V V
8 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 1 0 0.0 5.0 37.38 3.99 V V
9 177200 Karolína Bolardtová Eldorádo od Emy Destinové 1 0 0.0 5.02 38.02 3.92 V V
10 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 2 0 0.0 10.03 38.03 3.92 VD VD
11 052408 Jana Lučanská Argo Od Hlavníku 0 1 5.0 10.48 43.48 3.43 VD VD
12 051408 Romana Fajmanová Happy Chunky Foxy Fox 1 0 8.0 12.51 45.51 3.27 VD VD
13 050208 Kateřina Mikešová Jasmine Ze Šipší 2 0 3.0 12.82 40.82 3.65 VD VD
14 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 1 10.0 20.0 48.0 3.1 D D
DIS 005010 Dušan Kosobud Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013509 Tomáš Beránek Darka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017309 Eva Kuchařová Derrick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089109 Martina Jíchová Borgi Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009009 Tomáš Lerl A3Ch Ace Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072409 Klára Fenclová Gremmi Slezký Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023907 Martina Koucká Star Juliet Claybrook DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027506 Martina Koucká Alfa Romeo Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071709 Miloslava Kavková Annie od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052208 Kateřina Škrdová Arctic Moon Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS