Cz En

Jumping Large-2

  1. Datum: 25. 04. 2010
  2. Závod: České Budějovice - O budějovickou tlapku
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 32.0 s
  5. Maximální čas: 64.0 s
  6. Délka: 132.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 18
  9. Postupová rychlost: 4.12 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 0 0 0.0 0.0 26.98 4.89 V V
2 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel 0 0 0.0 0.0 29.03 4.55 V V
3 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya 0 0 0.0 0.0 29.16 4.53 V V
4 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 0 0 0.0 0.0 29.44 4.48 V V
5 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins 0 0 0.0 0.0 29.84 4.42 V V
6 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 0 0 0.0 0.0 30.02 4.4 V V
7 023907 Martina Koucká Star Juliet Claybrook 0 0 0.0 0.0 30.13 4.38 V V
8 177200 Karolína Bolardtová Eldorádo od Emy Destinové 0 0 0.0 0.0 31.21 4.23 V V
9 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 0.0 0.38 32.38 4.08 V V
10 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 1.0 1.12 33.12 3.99 V V
11 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 3.0 3.2 35.2 3.75 V V
12 005010 Dušan Kosobud Sindy 0 0 4.0 3.52 35.52 3.72 V V
13 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora 0 0 4.0 3.78 35.78 3.69 V V
14 030704 Romana Jirásková A3Ch Copelie Cinzana Diamond and Pearls 0 0 5.0 4.58 36.58 3.61 V V
15 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 30.33 4.35 V V
16 019205 Jaroslav Drtina Fimfárum od Emy Destinové 0 1 0.0 5.0 30.79 4.29 V V
17 052208 Kateřina Škrdová Arctic Moon Z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.09 32.09 4.11 V V
18 050208 Kateřina Mikešová Jasmine Ze Šipší 1 0 1.0 6.34 33.34 3.96 VD VD
19 009009 Tomáš Lerl A3Ch Ace Rubínové srdce 1 0 2.0 6.74 33.74 3.91 VD VD
20 052408 Jana Lučanská Argo Od Hlavníku 1 0 2.0 7.28 34.28 3.85 VD VD
21 051408 Romana Fajmanová Happy Chunky Foxy Fox 1 0 3.0 8.41 35.41 3.73 VD VD
22 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever 2 0 0.0 10.0 27.56 4.79 VD VD
23 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 1 0 5.0 10.14 37.14 3.55 VD VD
24 020408 Eliška Drahokoupilová Yoe Zidane Bohemia Alké 1 1 1.0 11.18 33.18 3.98 VD VD
25 013509 Tomáš Beránek Darka 1 0 8.0 13.18 40.18 3.29 VD VD
26 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 2 1 5.0 19.5 36.5 3.62 D D
DIS 014605 Kateřina Lerlová Alloway Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072409 Klára Fenclová Gremmi Slezký Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018709 Jana Malá Errand-Boy z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071709 Miloslava Kavková Annie od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS