Cz En

Agility

  1. Datum: 28. 09. 2012
  2. Závod: Plzeň Křimice - O pohár Václava
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.48 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.91 4.58
2 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 0 0 0.0 0.0 37.67 4.25
3 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 39.66 4.03
4 055009 Marcela Krejčíková Bugs 0 0 0.0 0.0 42.48 3.77
5 025910 Eva Bernardová Marlen 0 0 2.14 2.14 48.14 3.32
6 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 38.36 4.17
7 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 1 0 0.0 5.0 38.84 4.12
8 013811 Alžběta Králíková Beauty z Temného hvozdu 1 0 0.0 5.0 45.42 3.52
9 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 2 0 0.0 10.0 36.02 4.44
10 084111 Olga Hábová Jimmy 0 2 0.0 10.0 40.15 3.99
11 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 0 2 1.6 11.6 47.6 3.36
12 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady 1 1 2.61 12.61 48.61 3.29
13 050811 Veronika Vostrá Abigeil z Bengasu 1 1 3.9 13.9 49.9 3.21
14 004311 Jaroslav Vakeš BARK Dark Jewel 2 1 0.0 15.0 43.4 3.69
15 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 44.17 3.62
16 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 3 1 0.0 20.0 41.59 3.85
17 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling 3 1 0.0 20.0 45.28 3.53
18 083309 Simona Sterlyová Aylla Pilsner 0 0 20.94 20.94 66.94 2.39
19 050311 Markéta Němcová Nermyš 0 2 11.56 21.56 57.56 2.78
20 025509 Ladislav Šmolík Nepomuk Vom Skuddenhof 5 1 0.0 30.0 43.69 3.66
DIS 045110 Olga Bazalová Texi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017808 Eva Bernardová Nikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062911 Barbora Hinnerová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020411 Blanka Krumposová Jordy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058911 Kateřina Veselá Benji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050911 Veronika Vostrá Hvězdička z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049012 Kateřina Mertová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014910 Pavla Hejtmánková Fire and Ice Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039312 Eva Vostřáková Athos Blesk Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS