Cz En

AGILITY L

  1. Datum: 08. 05. 2013
  2. Závod: Zlín - Závody agility
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.52 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 32.29 4.8
2 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 33.11 4.68
3 049612 Irena Vyvlečková Izabela 0 0 0.0 0.0 34.49 4.49
4 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 35.18 4.41
5 Jana Juhásová Bashka Valkar 0 0 0.0 0.0 40.47 3.83
6 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 32.46 4.78
7 037907 Lucie Glejdurová Jenny 1 0 0.0 5.0 35.42 4.38
8 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 35.43 4.37
9 034509 Barbora Smolková Alma Jolly Dog Moravia 1 0 0.0 5.0 37.58 4.12
10 035505 Iveta Matzenauerová A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 37.92 4.09
11 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka 1 0 0.0 5.0 40.81 3.8
12 Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 43.4 3.57
13 029710 Věra Slezáková Olineli Dalido 2 0 0.0 10.0 38.15 4.06
14 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers 1 1 0.0 10.0 38.99 3.98
15 Jana Juhásová Angelic Rájecký kopec 1 1 0.0 10.0 39.61 3.91
16 002711 Jitka Sovová Archibald Od Appaloosek 1 0 9.31 14.31 53.31 2.91
17 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 0 2 7.48 17.48 51.48 3.01
18 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa 2 0 7.62 17.62 51.62 3.0
19 053311 Barbora Smolková Ghost of Pinewood Country 2 1 3.91 18.91 47.91 3.24
20 050809 Dana Straková Crazy Novterpod 1 1 17.26 27.26 61.26 2.53
DIS Magdaléna Beláková Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013812 Bronislava Cigánková Arco Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038712 Iveta Matzenauerová Gim Kelliegardens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028709 Libuše Minářová Gora Gátova Alej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Eliška Nemcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025313 Jan Černý Elegance Sun Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023013 Zuzana Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031810 Martin Ševčík Admit Beauty Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS