Cz En

Agility Hill´s

  1. Datum: 05. 05. 2013
  2. Závod: Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 98.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.53 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 31.71 5.46 V V
2 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 0 0 0.0 0.0 38.08 4.54 V V
3 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 0 0.0 0.0 44.73 3.87 V V
4 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 33.43 5.17 V V
5 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 1 0 0.0 5.0 33.65 5.14 V V
6 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix 2 0 0.0 10.0 34.23 5.05 VD VD
7 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 2 0 0.0 10.0 35.19 4.92 VD VD
8 037305 Eva Neumannová Bobeš 1 1 0.0 10.0 36.64 4.72 VD VD
9 044009 Michaela Fišerová Cherry 2 0 0.0 10.0 44.57 3.88 VD VD
10 Kalisz Leszek CUTE CELEST Devil of Highland 2 1 0.0 15.0 41.39 4.18 VD VD
11 023609 Nikol Netíková Anny 2 1 0.0 15.0 43.72 3.96 VD VD
12 017109 Lucie Šárovcová Amir Aboriginal Masšery 0 1 16.0 20.68 64.68 2.67 D D
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046811 Tereza Frumarová Aderyn Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069712 Kateřina Zářecká Finta Fň Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037610 Veronika Hostinská Kiss of Queen Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006212 Jaroslava Juranová Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012305 Martina Bartoková Elsa Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038710 Pavla Hatašová Art ze Zátoče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015312 Martina Komínová Great Spirit Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056212 Kristýna Vilímková Urania Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS