Cz En

Jumping Hill´s

  1. Datum: 04. 05. 2013
  2. Závod: Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 92.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 33.27 5.53 V V
2 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 34.03 5.41 V V
3 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 0 0.0 0.0 44.54 4.13 V V
4 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 31.9 5.77 V V
5 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 32.7 5.63 V V
6 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix 1 0 0.0 5.0 35.7 5.15 V V
7 Kalisz Leszek CUTE CELEST Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 35.89 5.13 V V
8 023609 Nikol Netíková Anny 1 0 0.0 5.0 42.19 4.36 V V
9 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 1 0.0 5.0 46.0 4.0 V V
10 037305 Eva Neumannová Bobeš 2 0 0.0 10.0 45.02 4.09 VD VD
11 044009 Michaela Fišerová Cherry 3 0 0.0 15.0 44.79 4.11 VD VD
12 069712 Kateřina Zářecká Finta Fň Nirreterrit 0 2 9.0 18.84 54.84 3.36 D D
13 066312 Růžena Tylšová Sendy 3 1 0.0 20.0 44.1 4.17 D D
14 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 4 1 0.0 25.0 36.2 5.08 D D
15 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox 4 1 0.0 25.0 37.74 4.88 D D
DIS 015312 Martina Komínová Great Spirit Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044312 Lenka Hanušová Tracy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056212 Kristýna Vilímková Urania Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046811 Tereza Frumarová Aderyn Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Koštialová Simona Bee - Bee Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012305 Martina Bartoková Elsa Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038710 Pavla Hatašová Art ze Zátoče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS