Cz En

JUMPING

  1. Datum: 08. 05. 2013
  2. Závod: Skochovice - KENNEL CUP 2013
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 132.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 25.63 5.15
2 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 27.41 4.82
3 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 0 0 0.0 0.0 27.44 4.81
4 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 27.91 4.73
5 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 28.6 4.62
6 037508 Mira Bednářová Amazon Extra Temperament 0 0 0.0 0.0 31.59 4.18
7 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 26.32 5.02
8 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 27.81 4.75
9 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 28.85 4.58
10 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 1 0 0.0 5.0 30.19 4.37
11 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 1 0.0 5.0 30.22 4.37
12 063812 Ivana Vošahlíková Angie 1 0 0.0 5.0 30.94 4.27
13 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 1 0.0 5.0 31.82 4.15
14 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 2 0 0.0 10.0 30.87 4.28
15 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 31.78 4.15
16 002709 Marek Beneš Asuka Z Tauri 0 1 6.59 11.59 39.59 3.33
17 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo 0 0 14.1 14.1 47.1 2.8
18 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 2 1 0.0 15.0 31.28 4.22
19 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 3 1 0.0 20.0 29.32 4.5
20 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 2 2 0.0 20.0 31.25 4.22
21 083412 Lucie Davidová Belle Neffie z Lhotecké linie 3 1 1.14 21.14 34.14 3.87
22 002812 Vladimír Zykán Beckie Morrison 3 0 17.09 32.09 50.09 2.64
DIS 000413 Věra Foltýnová Century Fox Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056012 Jitka Slánská Daisy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082912 Kristýna Jelínková Atila Vlčí naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kolarovová Katarína Alsa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007008 Andrea Špalková Destiny Restless Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021710 Kamila Pilnáčková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS