Cz En

Májová cena, Horní Počernice, Agility

  1. Datum: 08. 05. 2013
  2. Závod: Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo)
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 95.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.57 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 0 0 0.0 0.0 41.52 4.38
2 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 42.25 4.31
3 011513 Eliška Drahokoupilová Czerny Démon Valkar 0 0 0.0 0.0 49.78 3.66
4 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 0 0.0 5.0 38.64 4.71
5 026513 Roman Svoboda Corry Black Z Bengasu 1 0 0.0 5.0 42.17 4.32
6 032211 Jana Dobiášová Indiana Jones Aibara 0 1 0.0 5.0 48.5 3.75
7 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 0 0.0 5.0 48.92 3.72
8 025210 Petra Šimčíková Mia 0 1 1.32 6.32 52.32 3.48
9 033909 Tereza Tužilová Wiki 0 2 0.0 10.0 43.2 4.21
10 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 2 0 0.0 10.0 45.24 4.02
11 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 3 0 0.0 15.0 38.49 4.73
12 005611 Kateřina Klapková Caysie 2 0 12.03 22.03 63.03 2.89
DIS 081911 Klára Fremutová Belle Etoile D´Or De Cabrenysset DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077712 Kristýna Schwarzová Achita Serapion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040611 Jana Rajtrová Belfast Bila Kaífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024812 Miroslav Válek Adina z Ginina Mirošovského Podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS