Cz En

Jumping L L

  1. Datum: 18. 05. 2013
  2. Závod: Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 142.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 29.03 4.89
2 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 0 0 0.0 0.0 31.0 4.58
2 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 31.0 4.58
3 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 32.59 4.36
4 025910 Eva Bernardová Marlen 0 0 0.0 0.0 33.56 4.23
5 017808 Eva Bernardová Nikita 0 0 0.0 0.0 34.25 4.15
6 081512 Lucie Černá Black 0 0 2.62 2.62 38.62 3.68
7 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 28.78 4.93
8 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 1 0.0 5.0 30.57 4.65
9 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 31.12 4.56
10 000408 Martina Hodková And I Want ... Diandra 0 1 0.0 5.0 35.0 4.06
11 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 1 0 0.0 5.0 35.75 3.97
12 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei 0 1 0.53 5.53 36.53 3.89
13 084111 Olga Hábová Jimmy 0 1 2.72 7.72 38.72 3.67
14 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 2 0 0.0 10.0 32.6 4.36
15 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 1 0.0 10.0 33.06 4.3
16 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten 0 1 5.34 10.34 41.34 3.43
17 021312 Jana Kalibová Malá Terinka 0 1 9.78 14.78 45.78 3.1
18 085512 Klára Honomichlová Oki Doki Aibara 3 0 0.0 15.0 31.07 4.57
19 019912 Ilona Liebichová Eks 1 2 0.0 15.0 34.69 4.09
20 044110 Milada Králová Apolenka Od Petrské brány 0 1 13.31 18.31 49.31 2.88
21 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli 0 1 16.4 21.4 52.4 2.71
22 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 3 1 4.6 24.6 40.6 3.5
23 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 3 2 4.2 29.2 40.2 3.53
24 021912 Eliška Singerová Gremlin Gardy Tennant 3 2 11.06 36.06 47.06 3.02
DIS 058911 Kateřina Veselá Benji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025409 Taťána Šmolíková Nepomuk Vom Skuddenhof DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025909 Ilona Petrušková Delikatesa Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012709 Lucie Náplavová Angel Face Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049012 Kateřina Mertová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020411 Blanka Krumposová Jordy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS