Cz En

Jumping - So

  1. Datum: 18. 05. 2013
  2. Závod: Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV.
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 140.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002208 Olga Edrová Chic Deryl Blue Van - Bery 0 0 0.0 0.0 26.9 5.2 V V
2 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 29.48 4.75 V V
3 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 0.0 0.0 30.55 4.58 V V
4 016607 Romana Novosádová A3Ch Buffy Gold Lenfir 0 0 0.0 0.0 31.17 4.49 V V
5 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 0 0.0 0.0 31.42 4.46 V V
6 002112 Iva Nováková Amy 0 0 0.0 0.0 31.98 4.38 V V
7 043507 Barbora Banýrová A3Ch Aimy Eglantina od Ptačí skály 0 0 0.0 0.0 33.36 4.2 V V
8 013208 Jana Pospíšilová Chloe Čajový lístek 0 0 0.0 0.0 36.23 3.86 V V
9 004412 Karolína Cibuzarová Eshly 0 0 0.0 0.0 37.98 3.69 V V
10 042112 Helena Pomykaczová Molly 0 0 4.92 4.92 44.92 3.12 V V
11 057210 Martina Hodková Allien Escapade Maulebi Star 1 0 0.0 5.0 34.11 4.1 V V
12 014311 Michaela Lencová Marley Rusavská Koliba 0 1 0.0 5.0 39.3 3.56 V V
13 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 0 1 2.42 7.42 42.42 3.3 VD VD
14 001912 Radomila Schmiedová Barney 1 1 0.0 10.0 32.87 4.26 VD VD
15 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 0 0 12.63 12.63 52.63 2.66 VD VD
16 037311 Martina Hodková Dorothea Raciborski Puch 1 1 3.49 13.49 43.49 3.22 VD VD
17 080212 Tereza Lukavská Figaro Z Krchlebského dvora 0 2 4.86 14.86 44.86 3.12 VD VD
18 013213 Adéla Mikulová Ari z Chlumína 1 1 15.42 25.42 55.42 2.53 D D
DIS 058708 Zuzana Vayhel Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070311 Lucie Paulová Boira z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004512 Monika Krajčíková Miky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083709 Zuzana Křivánková Iriska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036709 Kateřina Ludvíková Limi Eldia Slapská alej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008611 Kateřina Kůrková Carioca Zlatý Krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS