Cz En

Agility 3 S

  1. Datum: 21. 04. 2013
  2. Závod: Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.41 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047909 Vendula Zíková Izabela Želečské vrchy 0 0 0.0 0.0 37.4 4.84
2 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 40.24 4.5
3 011509 Anna Šipková Flurry Gold Lenfír 0 0 0.0 0.0 40.89 4.43
4 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 40.94 4.42
5 058411 Michaela Dvořáková Corálek Gold Beryllova krev 0 0 1.39 1.39 42.39 4.27
6 015808 Kateřina Novotná Andy Dejvické kvítko 0 0 3.59 3.59 44.59 4.06
7 017410 Michaela Táflová Regina ze Souhvězdí orionu 0 0 4.51 4.51 45.51 3.98
8 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 1 0 0.0 5.0 38.97 4.64
9 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 1 1.41 6.41 42.41 4.27
10 024110 Petr Smrček Dambra od Belinky 1 0 2.62 7.62 43.62 4.15
11 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 2 0 0.0 10.0 39.32 4.6
12 048511 Petra Hájková Haidee Černý Faun 1 0 7.11 12.11 48.11 3.76
13 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 1 0 10.8 15.8 51.8 3.49
14 049511 Julie Wohanková Tricki 1 1 6.42 16.42 47.42 3.82
15 014311 Michaela Lencová Marley Rusavská Koliba 0 1 15.45 20.45 56.45 3.21
16 018508 Markéta Zíková Chessie Creme Bohemia Vampirelli 1 0 17.3 22.3 58.3 3.1
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007409 Kateřina Novotná Catamount Demin Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004412 Karolína Cibuzarová Eshly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070011 Dominika Dědičová Hessy Z Mošnova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS