Cz En

Agility Open L

  1. Datum: 01. 06. 2013
  2. Závod: Ludslavice (u Zlína) - O Zlínský ranec VIII. + 6. MR Australských honáckých psů
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 96.0 s
  7. Délka: 189.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 0 0 0.0 0.0 40.0 4.72
2 Magdaléna Beláková Timmy 0 0 0.0 0.0 47.31 3.99
3 041706 Veronika Stratilová Aquila Blue Camden Dog 0 0 1.79 1.79 49.79 3.8
4 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 40.27 4.69
5 078009 Martina Josefusová Conny 0 1 0.0 5.0 42.56 4.44
6 Nina Zdrazilova Jumping Joker´s Guilian Juming Joker´s 1 0 0.0 5.0 42.87 4.41
7 089809 Daniela Nováková Jašika 1 0 0.0 5.0 43.65 4.33
8 034509 Barbora Smolková Alma Jolly Dog Moravia 0 1 0.0 5.0 45.68 4.14
9 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 1 1 0.0 10.0 45.91 4.12
10 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 3 0 0.0 15.0 39.15 4.83
11 089012 Darie Dytrychová Cocky Chockie Devil of Highland 1 2 0.0 15.0 45.92 4.12
12 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka 2 1 1.12 16.12 49.12 3.85
13 050809 Dana Straková Crazy Novterpod 0 2 6.71 16.71 54.71 3.45
DIS 013812 Bronislava Cigánková Arco Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002512 Lucie Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Juhásová Bashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005013 Jana Kráčalíková Denzo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Eliška Nemcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090712 Klára Tioková Riky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005312 Martina Zapletalová Darra Sachmet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005012 Dagmar Žáková Femme Fatale Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000707 Kateřina Vranová Abbey Red Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037907 Lucie Glejdurová Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027813 Denisa Lajmarová Antoinette Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Juhásová Angelic Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029710 Věra Slezáková Olineli Dalido DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003613 Nikol Šrůtková Anthony Černý kondor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS