Cz En

Agility II

  1. Datum: 28. 04. 2013
  2. Závod: Praha - MR plemen v agility
  3. Rozhodčí: Schjelderup, Harald (NO)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 163.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.32 4.49
2 Kolijn Sonja Qhilla de Huaca Viringo 0 0 0.0 0.0 38.38 4.25
3 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 39.77 4.1
4 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.23 4.63
5 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 1 0 0.0 5.0 36.92 4.41
6 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 38.4 4.24
7 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 0 1 0.0 5.0 41.88 3.89
8 Kolijn Sonja Atoq Ichu de Huaca Viringo 0 1 0.0 5.0 43.83 3.72
9 037508 Mira Bednářová Amazon Extra Temperament 1 0 2.53 7.53 47.53 3.43
10 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 1 1 0.0 10.0 37.52 4.34
11 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 0 2 0.0 10.0 41.36 3.94
12 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 1 1 0.0 10.0 43.73 3.73
13 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak 1 0 8.29 13.29 53.29 3.06
14 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 2 0 9.38 19.38 54.38 3.0
15 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 3 1 0.0 20.0 33.85 4.82
DIS 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038311 Hana Rohrová Eldor The Brave Teschiro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035604 Marcela Čápková Arny Plzeňský teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kolijn Sonja Doña Luïsa de Huaca Viringo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS