Cz En

Jumping I

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Praha - MR plemen v agility
  3. Rozhodčí: Schjelderup, Harald (NO)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 137.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 29.86 4.59
2 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 0 0 0.0 0.0 30.88 4.44
3 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.44 3.98
4 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 0 1.23 1.23 38.23 3.58
5 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 0 1.44 1.44 38.44 3.56
6 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 1 0 0.0 5.0 27.63 4.96
7 035604 Marcela Čápková Arny Plzeňský teufel 1 0 0.0 5.0 28.84 4.75
8 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 0 0.0 5.0 31.38 4.37
9 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 1 0.0 5.0 34.02 4.03
10 055010 Anna Koláčná Gitta Nort Brun 1 0 0.0 5.0 36.83 3.72
11 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 0 7.33 7.33 44.33 3.09
12 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 2 0.0 10.0 36.01 3.8
13 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 3 0 0.0 15.0 29.15 4.7
14 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 3 0 0.0 15.0 33.62 4.07
15 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 3 0 0.08 15.08 37.08 3.69
16 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 2 2 0.0 20.0 36.49 3.75
DIS Kolijn Sonja Qhilla de Huaca Viringo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004611 Adéla Felcmanová Henry Nort Brun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009813 Hana Kališová Boby Biaggi Javanna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kolijn Sonja Atoq Ichu de Huaca Viringo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037508 Mira Bednářová Amazon Extra Temperament DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038311 Hana Rohrová Eldor The Brave Teschiro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042108 Monika Vosyková Maggie May Cinnaberry's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054108 Vladímíra Hladíková Aisha Anda Qua Peruano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kolijn Sonja Doña Luïsa de Huaca Viringo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028711 Šárka Mohoutová Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS