Cz En

Jumping II

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Praha - MR plemen v agility
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 0 0 0.0 0.0 33.67 4.63
2 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.93 4.34
3 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.14 4.32
4 Kolijn Sonja Atoq Ichu de Huaca Viringo 0 0 0.0 0.0 36.44 4.28
5 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 0 2.84 2.84 43.84 3.56
6 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 0.0 5.0 31.18 5.0
7 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 1 0 0.0 5.0 32.43 4.81
8 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 33.26 4.69
9 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 1 0 0.0 5.0 33.55 4.65
10 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 1 0 0.0 5.0 33.96 4.59
11 028711 Šárka Mohoutová Bella 1 0 0.0 5.0 34.6 4.51
12 035604 Marcela Čápková Arny Plzeňský teufel 1 0 0.0 5.0 34.86 4.48
13 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 35.56 4.39
14 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 1 0.0 5.0 38.95 4.01
15 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 1 0 0.0 5.0 40.25 3.88
16 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 0 5.15 5.15 46.15 3.38
17 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 1.02 6.02 42.02 3.71
18 042108 Monika Vosyková Maggie May Cinnaberry's 0 0 6.74 6.74 47.74 3.27
19 055010 Anna Koláčná Gitta Nort Brun 0 1 2.1 7.1 43.1 3.62
20 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 1 0 2.53 7.53 43.53 3.58
21 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak 0 1 3.76 8.76 44.76 3.49
22 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 32.04 4.87
23 Kolijn Sonja Qhilla de Huaca Viringo 2 0 0.0 10.0 37.51 4.16
24 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 1 8.13 13.13 49.13 3.18
25 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 1 1 6.22 16.22 47.22 3.3
26 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 3 1 0.0 20.0 40.94 3.81
27 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 3 1 5.25 25.25 46.25 3.37
DIS 004611 Adéla Felcmanová Henry Nort Brun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009813 Hana Kališová Boby Biaggi Javanna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037508 Mira Bednářová Amazon Extra Temperament DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038311 Hana Rohrová Eldor The Brave Teschiro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054108 Vladímíra Hladíková Aisha Anda Qua Peruano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kolijn Sonja Doña Luïsa de Huaca Viringo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS