Cz En

Ne-Agility

  1. Datum: 16. 06. 2013
  2. Závod: Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Beata Banaszak Vinyl Viola Ko-To-Ra - "Viola" 0 0 0.0 0.0 37.64 4.36 V V
2 Beata Banaszak Wendy Ko-To-Ra - "Wendy" 0 0 0.06 0.06 42.06 3.9 V V
3 Piotr Zierkiewicz Teodor - "Teodor" 0 0 0.16 0.16 42.16 3.89 V V
4 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 1 0 0.0 5.0 36.54 4.49 V V
5 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 0 9.69 9.69 51.69 3.17 VD VD
6 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 1 0.98 10.98 42.98 3.82 VD VD
7 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 3 0 0.0 15.0 35.36 4.64 VD VD
8 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 2 1 0.0 15.0 39.86 4.11 VD VD
9 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze 0 2 6.23 16.23 48.23 3.4 D D
10 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 1 1 8.64 18.64 50.64 3.24 D D
11 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 4 0 0.0 20.0 35.38 4.64 D D
12 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 3 1 0.0 20.0 37.57 4.37 D D
13 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 3 1 0.0 20.0 40.83 4.02 D D
14 017109 Lucie Šárovcová Amir Aboriginal Masšery 1 1 18.29 28.29 60.29 2.72 BO BO
15 025510 Pavla Pichová Antwerp od Dorrinky 0 1 28.55 33.55 70.55 2.32 BO BO
16 048111 Veronika Zezulková Afro Daisynina dvora 0 0 34.59 34.59 76.59 2.14 BO BO
17 069712 Kateřina Zářecká Finta Fň Nirreterrit 1 2 22.2 37.2 64.2 2.55 BO BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz Daiquiri z Tylenu Moravia - "Kaira" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014013 Nikola Hosmanová Zack z Dašického zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Michał Pieniak Benek - "Benek" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006212 Jaroslava Juranová Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039311 Lucie Břízová Bad Boy Bond Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026513 Roman Svoboda Corry Black Z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Kalisz Golden Tiger ACE (FCI) - "" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz Cute Celest Devil of Highland - "" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044712 Sandra Mikscheová Asta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO