Cz En

Ne-Jumping

  1. Datum: 16. 06. 2013
  2. Závod: Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 142.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.06 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 0 0 0.0 0.0 31.09 4.57 V V
2 Beata Banaszak Wendy Ko-To-Ra - "Wendy" 0 0 0.72 0.72 35.72 3.98 V V
3 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 0 0 1.06 1.06 36.06 3.94 V V
4 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 0 0 2.27 2.27 37.27 3.81 V V
5 Michał Pieniak Benek - "Benek" 0 0 3.37 3.37 38.37 3.7 V V
6 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 3.38 3.38 38.38 3.7 V V
7 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 0 3.89 3.89 38.89 3.65 V V
8 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 1 0 0.0 5.0 30.95 4.59 V V
9 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 1 0.57 5.57 35.57 3.99 V V
10 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 1 1.02 6.02 36.02 3.94 VD VD
11 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 0 1 1.22 6.22 36.22 3.92 VD VD
12 039311 Lucie Břízová Bad Boy Bond Aboriginal Mystery 0 1 3.19 8.19 38.19 3.72 VD VD
13 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 0 8.62 8.62 43.62 3.26 VD VD
14 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 2 0 1.18 11.18 36.18 3.92 VD VD
15 025510 Pavla Pichová Antwerp od Dorrinky 0 0 19.88 19.88 54.88 2.59 D D
16 069712 Kateřina Zářecká Finta Fň Nirreterrit 1 0 18.04 23.04 53.04 2.68 D D
17 Beata Banaszak Vinyl Viola Ko-To-Ra - "Viola" 1 0 18.43 23.43 53.43 2.66 D D
18 014013 Nikola Hosmanová Zack z Dašického zátiší 0 2 17.56 27.56 52.56 2.7 BO BO
19 017109 Lucie Šárovcová Amir Aboriginal Masšery 0 1 25.44 30.44 60.44 2.35 BO BO
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006212 Jaroslava Juranová Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048111 Veronika Zezulková Afro Daisynina dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz Daiquiri z Tylenu Moravia - "Kaira" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Kalisz Golden Tiger ACE (FCI) - "" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026513 Roman Svoboda Corry Black Z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz Cute Celest Devil of Highland - "" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Piotr Zierkiewicz Teodor - "Teodor" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO