Cz En

Agility I.

  1. Datum: 22. 06. 2013
  2. Závod: Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012512 Petra Častová Energy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 40.79 4.46 V V
2 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 41.96 4.34 V V
3 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 42.19 4.31 V V
4 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 42.63 4.27 V V
5 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 43.64 4.17 V V
6 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 46.96 3.88 V V
7 036905 Ondřej Vrkoč A3Ch Agility Černá Irupe 0 0 0.0 0.0 48.61 3.74 V V
8 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 0.91 0.91 50.91 3.57 V V
9 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 1 0 0.0 5.0 40.02 4.55 V V
10 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 43.18 4.21 V V
11 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 0 0.0 5.0 43.9 4.15 V V
12 021713 Radana Vykydalová Hessy z Tylenu Moravia 0 0 5.59 5.59 55.59 3.27 V V
13 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie 0 0 7.54 7.54 57.54 3.16 VD VD
14 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 0 9.99 14.99 59.99 3.03 VD VD
15 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých 3 0 0.0 15.0 45.53 4.0 VD VD
16 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 2 8.24 18.24 58.24 3.13 D D
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "EVO" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075712 Ondřej Lembard Milushe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076409 Lenka Sack Psycho DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078509 Eva Koníčková Tobiáš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063511 Luboš Slavík A3Ch Laetitia from Balihara Ranch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO