Cz En

Jumping II.

  1. Datum: 22. 06. 2013
  2. Závod: Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 36.92 4.85 V V
2 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 38.41 4.66 V V
3 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.45 4.54 V V
4 054011 Radka Valentová Gadgetka Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 40.96 4.37 V V
5 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 40.98 4.37 V V
6 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.46 4.32 V V
7 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 41.78 4.28 V V
8 056908 Lenka Blachová Meluzína 0 0 1.51 1.51 46.51 3.85 V V
9 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže 0 0 3.71 3.71 48.71 3.67 V V
10 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 37.93 4.72 V V
11 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 1 0 0.0 5.0 40.75 4.39 V V
12 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 1 0.0 5.0 40.99 4.37 V V
13 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 41.68 4.29 V V
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076912 Stanislav Čechlovský Chic Choc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO