Cz En

Jumping II.

  1. Datum: 22. 06. 2013
  2. Závod: Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 34.9 5.13 V V
2 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "EVO" 0 0 0.0 0.0 35.55 5.04 V V
3 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 36.34 4.93 V V
4 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 37.15 4.82 V V
5 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.22 4.81 V V
6 008709 Veronika Otýpková Bizzy 0 0 0.0 0.0 37.81 4.73 V V
7 063511 Luboš Slavík A3Ch Laetitia from Balihara Ranch 0 0 0.0 0.0 39.71 4.51 V V
8 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 40.26 4.45 V V
9 076409 Lenka Sack Psycho 0 0 0.0 0.0 41.46 4.32 V V
10 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 41.95 4.27 V V
11 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 44.18 4.05 V V
12 012512 Petra Častová Energy z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 34.63 5.17 V V
13 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 36.96 4.84 V V
14 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých 1 0 0.0 5.0 38.84 4.61 V V
15 075712 Ondřej Lembard Milushe 1 0 0.0 5.0 39.46 4.54 V V
16 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers 0 1 0.0 5.0 40.11 4.46 V V
17 078509 Eva Koníčková Tobiáš 1 1 4.66 14.66 49.66 3.6 VD VD
DIS 036905 Ondřej Vrkoč A3Ch Agility Černá Irupe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021713 Radana Vykydalová Hessy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO