Cz En

Jumping II.

  1. Datum: 22. 06. 2013
  2. Závod: Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.43 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 0 0.0 0.0 32.63 5.42 V V
2 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 34.47 5.13 V V
3 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 0 0 0.0 0.0 35.44 4.99 V V
4 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 36.4 4.86 V V
5 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 0 3.87 3.87 43.87 4.03 V V
6 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 33.66 5.26 V V
7 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 34.59 5.12 V V
8 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 35.04 5.05 V V
9 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 0 0.0 5.0 35.16 5.03 V V
10 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 1 0 0.0 5.0 35.2 5.03 V V
11 025610 Ivana Ondrušová Ema 1 0 0.0 5.0 35.68 4.96 V V
12 006308 Jana Zvonková Sarah 1 0 0.0 5.0 35.91 4.93 V V
13 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 1 0.0 5.0 36.08 4.91 V V
14 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 1 0 0.0 5.0 37.3 4.75 V V
15 055910 Lucie Lapišová Rek 1 0 0.0 5.0 37.55 4.71 V V
16 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 1 0 0.0 5.0 39.68 4.46 V V
17 049612 Irena Vyvlečková Izabela 0 1 1.42 6.42 41.42 4.27 VD VD
18 030708 Veronika Chadimová Wiky 2 0 0.0 10.0 34.66 5.11 VD VD
19 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 2 0 0.0 10.0 34.91 5.07 VD VD
20 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 2 0 0.0 10.0 37.5 4.72 VD VD
21 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 0 2 1.1 11.1 41.1 4.31 VD VD
22 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 1 1 3.89 13.89 43.89 4.03 VD VD
23 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 2 1 0.0 15.0 36.2 4.89 VD VD
24 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 2 1 0.0 15.0 39.42 4.49 VD VD
25 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 1 5.37 15.37 45.37 3.9 VD VD
26 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 1 2 2.16 17.16 42.16 4.2 D D
27 Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké - "Gerda" 2 2 0.0 20.0 39.51 4.48 D D
28 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 5 1 0.13 30.13 40.13 4.41 BO BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037907 Lucie Glejdurová Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz Daquiri Z Tylenu Moravia - "Kaira" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080812 Tereza Králová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003212 Veronika Chadimová Beatrice od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO