Cz En

Jumping IV.

  1. Datum: 23. 06. 2013
  2. Závod: Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 31.0 s
  6. Maximální čas: 50.0 s
  7. Délka: 144.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.65 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 27.13 5.31 V V
2 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 27.18 5.3 V V
3 Robert Domaszewicz Daquiri Z Tylenu Moravia - "Kaira" 0 0 0.0 0.0 27.8 5.18 V V
4 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 28.58 5.04 V V
5 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 28.6 5.03 V V
6 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 28.76 5.01 V V
7 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 28.77 5.01 V V
8 Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké - "Gerda" 0 0 0.0 0.0 28.82 5.0 V V
9 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 29.08 4.95 V V
10 006308 Jana Zvonková Sarah 0 0 0.0 0.0 29.79 4.83 V V
11 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 0 0 0.0 0.0 29.94 4.81 V V
12 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 0 0 0.07 0.07 31.07 4.63 V V
13 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.15 0.15 31.15 4.62 V V
14 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 27.95 5.15 V V
15 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 28.6 5.03 V V
16 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 1 0.0 5.0 30.26 4.76 V V
17 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 1 0.0 5.0 30.59 4.71 V V
18 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 1 0 1.34 6.34 32.34 4.45 VD VD
19 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 0 7.07 7.07 38.07 3.78 VD VD
20 055910 Lucie Lapišová Rek 0 1 2.89 7.89 33.89 4.25 VD VD
21 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 0 3.43 8.43 34.43 4.18 VD VD
22 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 1 1 1.1 11.1 32.1 4.49 VD VD
23 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 0 6.78 11.78 37.78 3.81 VD VD
24 025607 Martina Miková Brita 1 0 7.38 12.38 38.38 3.75 VD VD
25 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 1 1 2.52 12.52 33.52 4.3 VD VD
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037907 Lucie Glejdurová Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003212 Veronika Chadimová Beatrice od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO