Cz En

Agility II BarkingHeads

  1. Datum: 06. 07. 2013
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013
  3. Rozhodčí: Eide, Jan Egil (NO)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Silvia Trkman celebrian du mourioche 0 0 0.0 0.0 37.33 5.04 V V
2 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora 0 0 0.0 0.0 39.88 4.71 V V
3 Polona Bonac Šja 0 0 0.0 0.0 39.94 4.71 V V
4 Magda Domanska CUDNA de la Colline aux Marmottes 0 0 0.0 0.0 44.22 4.25 V V
5 Árpád Pirity Prince of Sunlight Gainer 0 0 0.0 0.0 45.46 4.14 V V
6 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 46.55 4.04 V V
7 010010 Markéta Juřicová A3Ch Danny od Belinky 0 0 0.0 0.0 47.97 3.92 V V
8 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 3.38 3.38 53.38 3.52 V V
9 Anabella Kokalj TOSCANA DE LA FONTAINE DES SCHLITTEURS 0 0 3.58 3.58 53.58 3.51 V V
10 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 41.45 4.54 V V
11 Eszter Both Kormosvári-Hajtó Rokka 1 0 0.0 5.0 43.26 4.35 V V
12 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 1 0.0 5.0 45.29 4.15 V V
13 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 0 1 0.0 5.0 45.69 4.11 V V
14 Veronika Herendy Zenit 1 0 0.0 5.0 45.93 4.09 V V
15 021409 Barbora Kamasová Adélka z Karlovy chalupy 0 1 0.0 5.0 48.81 3.85 V V
16 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 1 0.0 5.0 48.86 3.85 V V
17 Árpád Pirity Devil Black of Sprightliness 0 1 4.08 9.08 54.08 3.48 VD VD
18 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 2 0 0.0 10.0 41.07 4.58 VD VD
19 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 2 0 0.0 10.0 45.15 4.16 VD VD
20 Olga Kwiecień VIGO de la Colline aux Marmottes 1 1 0.0 10.0 45.2 4.16 VD VD
21 Daria Reznichenko Aisknext Inessa 2 0 0.0 10.0 47.41 3.97 VD VD
22 076409 Lenka Sack Psycho 2 0 0.0 10.0 49.59 3.79 VD VD
23 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 1 1 0.35 10.35 50.35 3.73 VD VD
24 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 2 0 0.38 10.38 50.38 3.73 VD VD
25 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých 2 1 0.0 15.0 47.11 3.99 VD VD
26 Magda Balcewicz ASMI z Malborskiego Grodu 1 1 6.96 16.96 56.96 3.3 D D
27 Marion Hendling Jamie 0 1 12.79 17.79 62.79 2.99 D D
DIS 076112 Sabina Šťastná Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Eva Matusovicova Hurikan Slovakia Pedro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Gerlinde Pils Montanas Spirit Forever black Magic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dorte Nataas Djume Djume`s Chica Lupita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ietje Postma Bulica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katka Szczepkowska OMAR ze Sztormowej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Letizia Pellegrini Nomade DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sabrina Kränzl A little Zoe of Austrian Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anabella Kokalj JAWEL VIVA BLUE DU HAUT DES MONT DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anabella Kokalj PRISENTING PRFECT ZEN VON DE GRANZEMUHLE DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tine Johnsen Kingerbydeer Suki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tina Šolar Tails of Magic Fang DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO