Cz En

Agility III ArdenGrange

  1. Datum: 07. 07. 2013
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Silvia Trkman celebrian du mourioche 0 0 0.0 0.0 39.05 5.12 V V
2 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 41.37 4.83 V V
3 Silvia Trkman simply the best de loubajac 0 0 0.0 0.0 43.14 4.64 V V
4 Letizia Pellegrini Nomade 0 0 0.0 0.0 43.53 4.59 V V
5 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 43.66 4.58 V V
6 Eszter Both Kormosvári-Hajtó Rokka 0 0 0.0 0.0 44.73 4.47 V V
7 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 45.51 4.39 V V
8 Árpád Pirity Prince of Sunlight Gainer 0 0 0.0 0.0 45.6 4.39 V V
9 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 0 0 0.0 0.0 46.83 4.27 V V
10 008306 Jana Zemková A3Ch No Comment z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 47.24 4.23 V V
11 Árpád Pirity Devil Black of Sprightliness 0 0 0.0 0.0 49.44 4.05 V V
12 010010 Markéta Juřicová A3Ch Danny od Belinky 0 0 0.0 0.0 50.05 4.0 V V
13 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora 0 0 0.0 0.0 51.87 3.86 V V
14 Katka Szczepkowska OMAR ze Sztormowej 0 0 0.0 0.0 54.2 3.69 V V
15 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 0.74 0.74 55.74 3.59 V V
16 Anabella Kokalj TOSCANA DE LA FONTAINE DES SCHLITTEURS 0 0 0.94 0.94 55.94 3.58 V V
17 Polona Bonac Šja 1 0 0.0 5.0 41.34 4.84 V V
18 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 44.27 4.52 V V
19 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 44.54 4.49 V V
20 Anabella Kokalj JAWEL VIVA BLUE DU HAUT DES MONT 1 0 0.0 5.0 44.92 4.45 V V
21 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 0 1 0.0 5.0 49.51 4.04 V V
22 Veronika Herendy Zenit 0 1 0.0 5.0 53.96 3.71 V V
23 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 1 0 0.0 5.0 54.97 3.64 V V
24 Anabella Kokalj PRISENTING PRFECT ZEN VON DE GRANZEMUHLE 0 1 2.66 7.66 57.66 3.47 VD VD
25 Marion Hendling Jamie 1 1 10.17 20.17 65.17 3.07 D D
26 Magda Balcewicz ASMI z Malborskiego Grodu 1 2 6.12 21.12 61.12 3.27 D D
27 076409 Lenka Sack Psycho 3 1 4.46 24.46 59.46 3.36 D D
DIS Ietje Postma Bulica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Olga Kwiecień VIGO de la Colline aux Marmottes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076112 Sabina Šťastná Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Gerlinde Pils Montanas Spirit Forever black Magic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tina Šolar Tails of Magic Fang DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Daria Reznichenko Aisknext Inessa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tine Johnsen Kingerbydeer Suki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magda Domanska CUDNA de la Colline aux Marmottes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jana Poláková Felicita Vero dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sabrina Kränzl A little Zoe of Austrian Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021409 Barbora Kamasová Adélka z Karlovy chalupy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO