Cz En

Agility IV ArdenGrange

  1. Datum: 07. 07. 2013
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013
  3. Rozhodčí: Eide, Jan Egil (NO)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 36.29 5.1 V V
2 Silvia Trkman simply the best de loubajac 0 0 0.0 0.0 38.72 4.78 V V
3 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 39.49 4.68 V V
4 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 40.24 4.6 V V
5 Anabella Kokalj JAWEL VIVA BLUE DU HAUT DES MONT 0 0 0.0 0.0 41.21 4.49 V V
6 Árpád Pirity Prince of Sunlight Gainer 0 0 0.0 0.0 41.53 4.45 V V
7 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 41.96 4.41 V V
8 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 44.4 4.17 V V
9 010010 Markéta Juřicová A3Ch Danny od Belinky 0 0 0.0 0.0 46.42 3.99 V V
10 Magda Balcewicz ASMI z Malborskiego Grodu 0 0 0.42 0.42 50.42 3.67 V V
11 Anabella Kokalj TOSCANA DE LA FONTAINE DES SCHLITTEURS 0 0 4.85 4.85 54.85 3.37 V V
12 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 40.28 4.59 V V
13 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 1 0 0.0 5.0 41.05 4.51 V V
14 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora 0 1 0.0 5.0 43.83 4.22 V V
15 Tina Šolar Tails of Magic Fang 0 1 0.0 5.0 45.61 4.06 V V
16 Daria Reznichenko Aisknext Inessa 1 0 0.0 5.0 45.66 4.05 V V
17 Árpád Pirity Devil Black of Sprightliness 1 0 0.0 5.0 46.45 3.98 V V
18 Veronika Herendy Zenit 0 1 0.0 5.0 47.76 3.87 V V
19 Silvia Trkman celebrian du mourioche 2 0 0.0 10.0 34.34 5.39 VD VD
20 Polona Bonac Šja 0 2 0.0 10.0 41.38 4.47 VD VD
21 076409 Lenka Sack Psycho 2 0 0.0 10.0 44.85 4.12 VD VD
22 Gerlinde Pils Montanas Spirit Forever black Magic 1 1 0.0 10.0 44.87 4.12 VD VD
23 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 1 1 0.0 10.0 47.58 3.89 VD VD
24 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 1 1 1.3 11.3 51.3 3.61 VD VD
DIS 076112 Sabina Šťastná Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Eszter Both Kormosvári-Hajtó Rokka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021409 Barbora Kamasová Adélka z Karlovy chalupy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tine Johnsen Kingerbydeer Suki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ietje Postma Bulica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magda Domanska CUDNA de la Colline aux Marmottes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Olga Kwiecień VIGO de la Colline aux Marmottes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anabella Kokalj PRISENTING PRFECT ZEN VON DE GRANZEMUHLE DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dorte Nataas Djume Djume`s Chica Lupita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jana Poláková Felicita Vero dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO