Cz En

Small final BarkingHeads

  1. Datum: 06. 07. 2013
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Helena Potfajová Egorray 0 0 0.0 0.0 42.18 4.22 V V
2 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 42.4 4.2 V V
3 Lisa Frick Sense of Delight Buddy - "Cody" 0 0 0.0 0.0 42.57 4.18 V V
4 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 44.08 4.04 V V
5 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 45.64 3.9 V V
6 Anabella Kokalj ULM DE LAFONTAINE DES SCHLITTEURS 1 0 0.0 5.0 46.8 3.8 V V
7 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 2 0 0.0 10.0 42.79 4.16 VD VD
8 Stefan Ullrich Suki of Jennifer's Bonfire 2 0 0.0 10.0 42.94 4.15 VD VD
9 Sabrina Pils Genetic IQ Be Cool 9 2 0.0 55.0 48.96 3.64 BO BO
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Nina Gregl Mawlch Ris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tina Šolar Mawlch Mac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Bodil Mehl Wiik Taspitirs Ted DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Pálma Horváth Yana of Magic Border's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Mirja Lapanja Maeglin Gyp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Neubauer Gwen from First Hemp of Devil Brooke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Golab Rising Sun DARK RAIDER DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anna Kiss Noonbarra Elmo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Veronika Herendy Apache DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Michaela Schreiner Appealing Ayla of Bavarian Valley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sonja Schachenhofer Hollywood of Patchwork Border's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO