Cz En

Agility S

  1. Datum: 29. 06. 2013
  2. Závod: Dolní Přím - Probluz Platinum cup
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 34.68 4.56
2 009412 Veronika Tobolková Jameson Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 36.09 4.38
3 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 36.28 4.36
4 041510 Ivana Suchardová A3Ch Lucky 0 0 0.0 0.0 39.26 4.02
5 090612 Barbora Štefanová Amálka 0 0 0.0 0.0 39.86 3.96
6 017410 Michaela Táflová Regina ze Souhvězdí orionu 0 0 0.0 0.0 40.38 3.91
7 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 41.77 3.78
8 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 1 0 0.0 5.0 35.83 4.41
9 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 1 0 0.0 5.0 43.67 3.62
10 078912 Renáta Matoušková Wessi Blanche ze Stříbrného Luhu 0 1 4.44 9.44 49.44 3.2
11 059312 Lenka Drbohlavová Ervín 2 0 0.0 10.0 41.83 3.78
12 049611 Michaela Nováková Meggi 1 0 5.68 10.68 50.68 3.12
13 033213 Zuzana Nováková Dixi Pixi Dafi-Dafi 1 1 20.46 30.46 65.46 2.41
14 082612 Martina Procházková "Tereza" Beliz Lovčice-Morava 1 0 35.66 40.66 80.66 1.96
15 047909 Vendula Zíková Izabela Želečské vrchy 2 1 42.39 57.39 87.39 1.81
DIS 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061111 Eliška Hanušová Rufus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037312 Pavla Lorencová Chelsea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019008 Eva Lacourt Meggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015612 Dita Karlovská Falco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022612 Bedřich Moder Kenny Keltská brána DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032010 Jiří Bláhovec Dianna z Rožnovského Ranče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016007 Jiří Bláhovec Jessica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058411 Michaela Dvořáková Corálek Gold Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035607 Jana Vodvárková Color Concord Rapa - Nui DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018508 Markéta Zíková Chessie Creme Bohemia Vampirelli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015608 Zuzana Nováková A3Ch Floren Od Ptačí Skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015808 Kateřina Novotná Andy Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007409 Kateřina Novotná Catamount Demin Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS