Cz En

agility Large L

  1. Datum: 01. 06. 2013
  2. Závod: Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 0 0 0.0 0.0 41.46 4.78
2 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 39.33 5.03
3 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 1 0 0.0 5.0 40.17 4.93
4 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 1 0.0 5.0 41.04 4.82
5 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček 1 0 0.0 5.0 41.72 4.75
6 076911 Barbora Dobrovolná Andy 0 1 0.0 5.0 47.92 4.13
7 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 2 0 0.0 10.0 43.46 4.56
8 038008 Gabriela Vlachová Žužla 1 1 1.38 11.38 51.38 3.85
9 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia 1 1 4.89 14.89 54.89 3.61
10 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků 3 0 0.0 15.0 37.4 5.29
11 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 3 0 0.0 15.0 39.33 5.03
12 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 2 1 0.0 15.0 43.79 4.52
13 063812 Ivana Vošahlíková Angie 2 1 0.0 15.0 49.33 4.01
14 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 2 1 4.81 19.81 54.81 3.61
15 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 20.34 20.34 70.34 2.81
16 078712 Martina Burdziková Embers Leawrey 2 1 7.34 22.34 57.34 3.45
17 053212 Kateřina Červenková Krú Lískový voříšek 1 2 13.8 28.8 63.8 3.1
18 067112 Daniela Dolejší Lady 2 1 24.7 39.7 74.7 2.65
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009812 Andrea Jelenová Black Storm z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033412 Tomáš Huml Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040611 Jana Rajtrová Belfast Bila Kaífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044712 Sandra Mikscheová Asta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091209 Simona Hurábová Braconnier Grot Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046811 Tereza Frumarová Aderyn Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011513 Eliška Drahokoupilová Czerny Démon Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082812 Veronika Červenková Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053112 Kateřina Červenková Juka Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS