Cz En

NE - Jumping L

  1. Datum: 21. 07. 2013
  2. Závod: Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 61.0 s
  7. Délka: 153.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.03 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak 0 0 1.19 1.19 39.19 3.9
2 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 0 1 0.0 5.0 34.91 4.38
3 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 35.39 4.32
4 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 29.67 5.16
5 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion 3 0 0.0 15.0 31.22 4.9
6 081712 Andrea Kopecká Wessi 2 1 0.0 15.0 33.3 4.59
7 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 2 0.0 15.0 35.6 4.3
8 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 1 2 0.0 15.0 36.27 4.22
9 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 2 2 0.0 20.0 34.17 4.48
10 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde 6 1 1.85 36.85 39.85 3.84
DIS 032212 Eva Popová Queeny Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015312 Martina Komínová Great Spirit Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013512 Dagmar Lukavská Delta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042712 Petra Nováková Chester la Blankpapilio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033813 Ivana Tamášová Cyráno Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045111 Tereza Ťuláková Ironie Sa-Kra Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058408 Soňa Dolejší J. Elza Z Havlova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014511 Kateřina Krausová Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS