Cz En

Jumping LARGE L

  1. Datum: 20. 07. 2013
  2. Závod: Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 146.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.4 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.36 4.51
2 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 32.47 4.5
3 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 0 0 0.0 0.0 32.98 4.43
4 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 0 0 0.0 0.0 34.05 4.29
5 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 34.47 4.24
6 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 0 0 0.0 0.0 35.31 4.13
7 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze 0 0 0.0 0.0 35.88 4.07
8 009810 Eva Bukričová Arsinoe Bohemia Checko 0 0 0.0 0.0 36.62 3.99
9 036311 Kristýna Machková Emma 0 0 0.0 0.0 36.79 3.97
10 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.82 3.97
11 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land 0 0 0.0 0.0 37.26 3.92
12 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 38.21 3.82
13 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 39.41 3.7
14 087912 Kristýna Lérová Akira od Libota 0 0 0.0 0.0 42.15 3.46
15 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 0.0 0.0 42.83 3.41
16 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 33.0 4.42
17 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 33.83 4.32
18 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei 1 0 0.0 5.0 34.16 4.27
19 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar 1 0 0.0 5.0 34.5 4.23
20 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm 1 0 0.0 5.0 36.05 4.05
21 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 36.21 4.03
22 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 0 1 0.0 5.0 36.98 3.95
23 Katarína Kolarovová Alsa Eldest Slovakia 0 1 0.0 5.0 37.49 3.89
24 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 0 1 0.0 5.0 41.28 3.54
25 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice 0 1 0.0 5.0 41.56 3.51
26 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 1 1.23 6.23 44.23 3.3
27 020308 Olga Šambergerová Ushant Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 35.43 4.12
28 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 0 2 3.93 13.93 46.93 3.11
29 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 2 0.0 15.0 39.49 3.7
30 025910 Eva Bernardová Marlen 1 1 5.73 15.73 48.73 3.0
DIS 045110 Olga Bazalová Texi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078712 Martina Burdziková Embers Leawrey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011513 Eliška Drahokoupilová Czerny Démon Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020209 Tomáš Eckschlager Bony Wendy Z Monte tanče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017808 Eva Bernardová Nikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033412 Tomáš Huml Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005611 Kateřina Klapková Caysie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070212 Michaela Nováková AC-DC Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025210 Petra Šimčíková Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080312 Dominik Vajc Jack Sparrow Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS