Cz En

Agility squads/družstva

  1. Datum: 17. 08. 2013
  2. Závod: Ostrava - Agility juniors 2013
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 79.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 40.84 4.21 V V
2 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 0.0 0.0 44.37 3.88 V V
3 Tóth Vivien Kelsi 0 0 0.0 0.0 44.69 3.85 V V
4 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.03 0.03 46.03 3.74 V V
5 049511 Julie Wohanková Tricki 0 0 3.46 3.46 49.46 3.48 V V
6 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 1 0 0.0 5.0 43.04 4.0 V V
7 Csatlós Petra Tappancs 1 0 0.0 5.0 45.32 3.8 V V
8 058708 Zuzana Vayhel Charlie 1 0 0.66 5.66 46.66 3.69 V V
9 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 6.98 6.98 52.98 3.25 VD VD
10 000011 Radka Podmolová A3Ch Dwarf Dolly ze Shetlandů 0 0 8.41 8.41 54.41 3.16 VD VD
11 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 0 2 0.0 10.0 45.43 3.79 VD VD
12 Hagyó Dorina Bea Nardai Hurrikán - "Brida" 1 1 0.0 10.0 45.78 3.76 VD VD
13 036510 Darina Hanusková Tobi 0 0 11.91 11.91 57.91 2.97 VD VD
14 049307 Lenka Prokešová Questy Happy Naux 0 0 13.49 13.49 59.49 2.89 VD VD
15 018508 Markéta Zíková Chessie Creme Bohemia Vampirelli 0 0 18.33 18.33 64.33 2.67 D D
16 024110 Petr Smrček Dambra od Belinky 2 1 5.91 20.91 51.91 3.31 D D
DIS 058411 Michaela Dvořáková Corálek Gold Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Csatlós Petra Rasco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019711 Sára Steckerová El dorado Danielas Genus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022808 Karolina Šonská Mini DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049510 Kristyna Šonská Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047909 Vendula Zíková Izabela Želečské vrchy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048511 Petra Hájková Haidee Černý Faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013909 Lucie Jeřábková A3Ch Zanna Žlutá Řeka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044310 Zuzana Vayhel Winchenzo Vico Olpemi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062609 Sára Steckerová Bixby Danieláš Genus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Nadja Ivašková Hedera Zlatá Fantázia - "Heidi" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO