Cz En

AGILITY-L

  1. Datum: 15. 06. 2013
  2. Závod: Kladno - Jahodový pohár 2013
  3. Rozhodčí: Powell, David (FR)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional 0 0 0.0 0.0 33.59 4.94 V V
2 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.93 4.49 V V
3 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 0 0.0 0.0 37.63 4.41 V V
4 049609 Ludmila Bučková Ben 0 0 0.0 0.0 38.95 4.26 V V
5 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 39.79 4.17 V V
6 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 0 0 4.98 4.98 46.98 3.53 V V
7 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay 1 0 0.0 5.0 38.64 4.3 V V
8 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 39.62 4.19 V V
9 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 1 0 0.0 5.0 40.27 4.12 V V
10 055009 Marcela Krejčíková Bugs 0 1 3.64 8.64 45.64 3.64 VD VD
11 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 9.33 9.33 51.33 3.23 VD VD
12 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 2 0 0.0 10.0 33.67 4.93 VD VD
13 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 1 1 1.75 11.75 43.75 3.79 VD VD
14 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 1 9.0 14.0 51.0 3.25 VD VD
15 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 34.32 4.84 VD VD
16 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 34.74 4.78 VD VD
17 083912 Alena Winterová Dusty 2 1 3.89 18.89 45.89 3.62 D D
18 036311 Kristýna Machková Emma 2 2 0.0 20.0 39.52 4.2 D D
19 079412 Alena Köhlerová Yassi Venus z Kovárny 0 2 10.79 20.79 52.79 3.14 D D
20 058112 Petra Voldřichová Billie 4 2 6.92 36.92 48.92 3.39 BO BO
DIS 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077811 Kristýna Veislíková Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035604 Marcela Čápková Arny Plzeňský teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082812 Veronika Červenková Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007711 Lenka Fürstlová Bedlos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085512 Klára Honomichlová Oki Doki Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044013 Tomáš Huml Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051709 Dita Korcová Elfie Drapa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009312 Eva Macková Aerin Malevil Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS