Cz En

JUMPING-L

  1. Datum: 16. 06. 2013
  2. Závod: Kladno - Jahodový pohár 2013
  3. Rozhodčí: Powell, David (FR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 71.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 0 0 0.0 0.0 35.74 5.01 V V
2 036311 Kristýna Machková Emma 0 0 0.0 0.0 37.67 4.75 V V
3 049609 Ludmila Bučková Ben 0 0 0.0 0.0 38.27 4.68 V V
4 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 39.84 4.49 V V
5 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 39.89 4.49 V V
6 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 41.69 4.29 V V
7 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia 0 0 0.0 0.0 45.06 3.97 V V
8 007711 Lenka Fürstlová Bedlos 0 0 1.8 1.8 48.8 3.67 V V
9 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 1 0 0.0 5.0 36.47 4.91 V V
10 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 0 1 0.0 5.0 38.52 4.65 V V
11 044013 Tomáš Huml Elis Ayky 0 1 0.0 5.0 39.36 4.55 V V
12 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 1 0 0.0 5.0 43.49 4.12 V V
13 085512 Klára Honomichlová Oki Doki Aibara 4 1 0.0 25.0 43.35 4.13 D D
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082812 Veronika Červenková Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055009 Marcela Krejčíková Bugs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033412 Tomáš Huml Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079412 Alena Köhlerová Yassi Venus z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009312 Eva Macková Aerin Malevil Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077811 Kristýna Veislíková Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083912 Alena Winterová Dusty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS