Cz En

Agility 17.8.2013 L

  1. Datum: 17. 08. 2013
  2. Závod: Prostějov - Skok za skokem VI
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 39.41 4.69
2 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 39.78 4.65
3 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 0 0 0.0 0.0 45.58 4.06
4 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 40.66 4.55
5 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers 1 0 0.0 5.0 43.68 4.24
6 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin 0 1 0.0 5.0 45.53 4.06
7 058508 Milan Raschka Arasz Csoki Méhes - Kerti 1 1 0.0 10.0 43.13 4.29
8 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 2 0 4.01 14.01 50.01 3.7
9 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 3 0 0.0 15.0 41.79 4.43
10 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 2 1 0.19 15.19 46.19 4.01
11 025111 Zuzana Říhová Bandar - Šáh Bila Kaifa 2 1 3.89 18.89 49.89 3.71
12 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 4 0 0.0 20.0 42.75 4.33
13 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 2 1 7.18 22.18 53.18 3.48
14 082509 Petra Palečková Charlie 3 0 7.52 22.52 53.52 3.46
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006308 Jana Zvonková Sarah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069612 Iveta Běhalová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090412 Nikol Mrázová Ace Sam Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044813 Aneta Ochránková Emily Gold od Dennynky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029213 Adéla Paráková Maybe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032613 Zdeňka Žitníková Odie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS