Cz En

Jumping LA L

  1. Datum: 24. 08. 2013
  2. Závod: Přerov - BRIT CUP 2013
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 28.66 5.79
2 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu 0 0 0.0 0.0 29.87 5.56
3 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady 0 0 0.0 0.0 30.84 5.38
4 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 31.04 5.35
5 089809 Daniela Nováková Jašika 0 0 0.0 0.0 32.78 5.06
6 000309 Marcela Polášková Barga Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 35.78 4.64
7 080711 Klára Bojdová Honey Black Extra Temperament 0 0 0.0 0.0 36.06 4.6
8 029710 Věra Slezáková Olineli Dalido 0 0 0.0 0.0 36.15 4.59
9 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis 0 0 0.0 0.0 38.64 4.3
10 082509 Petra Palečková Charlie 0 0 3.01 3.01 42.01 3.95
11 020005 Ludmila Bartošíková Turbo 0 0 3.37 3.37 42.37 3.92
12 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 28.55 5.81
13 071011 Jitka Liznová Lunel 1 0 0.0 5.0 29.11 5.7
14 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 1 0 0.0 5.0 30.58 5.43
15 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 1 0 0.0 5.0 30.73 5.4
16 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 0 0 11.44 11.44 50.44 3.29
17 050512 Erika Konupčíková Aida z Veverských lesů 0 2 3.26 13.26 42.26 3.93
18 071112 Jana Proroková I'Bono Kiaora 0 0 14.01 14.01 53.01 3.13
19 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 2 1 0.0 15.0 33.02 5.03
20 074111 Kateřina Ježová Eik z Hückelovy vily 3 0 0.0 15.0 33.97 4.89
21 021813 Tereza Šrámková Kory 2 0 6.59 16.59 45.59 3.64
22 014112 Hana Zemánková ml. Loveley 0 0 20.93 20.93 59.93 2.77
DIS 000212 Lenka Dušánková Gaieties Gitie Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004113 Jiří Dvořák Hagrid Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013613 Iva Karafiátová Cougar Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014911 Iva Karafiátová Electra Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036912 Eva Mikurdová Almighty Argita Devill of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087512 Alena Semelová Andy Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092812 Rostislav Veselý Airin Porta Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063112 Jana Kalafusová Dunka Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019510 Ladka Skopalová Berry from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044707 Klára Bojdová Brilla z Řetovského údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS