Cz En

Jumping

  1. Datum: 24. 08. 2013
  2. Závod: Jičín - O pohár Purina PRO PLAN
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 31.33 5.11 V V
2 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 32.69 4.89 V V
3 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 0 1 0.0 5.0 35.51 4.51 V V
4 025607 Martina Miková Brita 1 0 0.0 5.0 35.76 4.47 V V
5 044009 Michaela Fišerová Cherry 1 0 0.62 5.62 39.62 4.04 V V
6 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 33.7 4.75 VD VD
7 005009 Martina Miková Haidy 1 1 0.0 10.0 37.28 4.29 VD VD
8 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky 1 1 0.0 10.0 37.89 4.22 VD VD
9 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde 1 1 1.08 11.08 40.08 3.99 VD VD
10 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 1 1 3.27 13.27 42.27 3.79 VD VD
11 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 2 1 0.0 15.0 33.32 4.8 VD VD
12 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 2 1 0.0 15.0 36.7 4.36 VD VD
13 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 2 1 0.0 15.0 38.08 4.2 VD VD
14 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 2 1 0.0 15.0 38.27 4.18 VD VD
15 082912 Kristýna Jelínková Atila Vlčí naděje 2 1 3.81 18.81 42.81 3.74 D D
16 034910 Iveta Svatá Bailes Dajavera 2 1 8.25 23.25 47.25 3.39 D D
17 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 4 1 0.0 25.0 35.0 4.57 D D
18 033613 Jana Haberzettlová Ery Z Chotyně 5 1 3.94 33.94 42.94 3.73 BO BO
DIS 083012 Nikola Burianová Daisy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013413 Petra Škodová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037213 Jarmila Hlaváčková Conny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013512 Dagmar Lukavská Delta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015912 Kateřina Veinlichová Beauty Angie ze Štokova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027113 Petra Seibertová Aranka Lipový Květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013612 Zuzana Morávková Amiya Sojčí pírko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048913 Markéta Zíková Nelly Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS