Cz En

jump neděle L

  1. Datum: 11. 08. 2013
  2. Závod: Soběslav - PRÁZDNINOVÝ SOBĚSKOK
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 148.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.89 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 29.85 4.96
2 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 31.1 4.76
3 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 31.21 4.74
4 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's 0 0 0.0 0.0 33.91 4.36
5 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar 0 0 0.0 0.0 34.16 4.33
6 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.35 4.31
7 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora 0 0 0.0 0.0 34.84 4.25
8 074711 Martina Hodková Bred By Diandra 0 0 0.0 0.0 36.21 4.09
9 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 29.6 5.0
10 003311 Lucie Reisnerová Action Artaban Running Free 1 0 0.0 5.0 36.4 4.07
11 028512 Kateřina Bicanová Hannibal od Hněvína 1 0 2.82 7.82 40.82 3.63
12 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 0 1 2.93 7.93 40.93 3.62
13 017411 Ivana Barošová Farrah Fawcett Beami Šahrak 0 1 4.22 9.22 42.22 3.51
14 011513 Eliška Drahokoupilová Czerny Démon Valkar 1 1 2.78 12.78 40.78 3.63
15 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 3 0 0.0 15.0 31.69 4.67
16 024808 Oldřich Kupka Hassi Touareg Faranda Bohemia 0 0 18.32 18.32 56.32 2.63
17 039912 Nikol Švadlenková Safira 3 1 0.0 20.0 34.34 4.31
18 052811 Marta Hlaváčková Alwin od Vrbenských rybníků 1 0 20.28 25.28 58.28 2.54
19 022211 Dagmar Stehlíková Nelly 1 1 16.22 26.22 54.22 2.73
DIS 052711 Marta Hlaváčková Bargo Chocolate Evallens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000211 Radka Podmolová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047212 Soňa Švehlová Gretty Grain Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013212 Jan Hlaváč Aurelius Semper Cum Corde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049712 Petra Hübelbauerová Aysha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051009 Nikol Milisdorferová Clea - Cessy Ze struh DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085812 Marta Hlaváčková Faerie Flute Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000309 Marcela Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065111 Aneta Vondrovicová Chicko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033610 Jan Hlaváč Ambra Lipavské lesy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS