Cz En

Agility - sobota

  1. Datum: 07. 09. 2013
  2. Závod: Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.57 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 0 0.0 0.0 33.01 5.12 V V
2 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 36.5 4.63 V V
3 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 0 1 1.16 6.16 38.16 4.43 VD VD
4 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox 1 0 1.34 6.34 38.34 4.41 VD VD
5 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 2 0 0.32 10.32 37.32 4.53 VD VD
6 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 1 5.54 10.54 42.54 3.97 VD VD
7 044009 Michaela Fišerová Cherry 0 0 11.11 11.11 48.11 3.51 VD VD
8 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 1 1 3.39 13.39 40.39 4.18 VD VD
9 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 2 4.17 14.17 41.17 4.1 VD VD
10 039311 Lucie Břízová Bad Boy Bond Aboriginal Mystery 0 1 12.21 17.21 49.21 3.43 D D
11 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 2 7.71 17.71 44.71 3.78 D D
DIS 041612 Lenka Hindráková Fany DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013512 Dagmar Lukavská Delta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021812 Martina Taslerová Brigitte Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014511 Kateřina Krausová Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051709 Dita Korcová Elfie Drapa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS