Cz En

So jumping L

  1. Datum: 07. 09. 2013
  2. Závod: Plzeň Doubravka - MEMORIÁL JOLANY TROPPOVÉ
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.87 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 34.62 5.14
2 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 0.0 0.0 42.53 4.19
3 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 43.94 4.05
4 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 36.89 4.83
5 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 1 0 1.5 6.5 47.05 3.78
6 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 39.82 4.47
7 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 1 1 0.0 10.0 42.3 4.21
8 004311 Jaroslav Vakeš BARK Dark Jewel 5 1 0.0 30.0 45.75 3.89
DIS 066212 Milena Čechurová Athos Blesk Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032512 Libor Hlavatý Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020411 Blanka Krumposová Jordy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049012 Kateřina Mertová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080312 Dominik Vajc Jack Sparrow Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016013 Jakub Drahokoupil A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032711 Magdalena Kolářová Cassy Phoebe Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011112 Hana Kopalová Lentilka Od Emy Destinové DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050311 Markéta Němcová Nermyš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055009 Marcela Krejčíková Bugs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005513 Ivana Kaslová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045412 Alena Pecháčková Ajša Z Ginina Mirošovského podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011210 Veronika Budková Bina Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056411 Tomáš Džugan Honey Cookie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000813 Anna Gaierová Leader of The Gang z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051909 Alena Pecháčková Bart Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044912 Klára Bernhardová Iness of Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062412 Barbora Štouračová Anecdote Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024612 Monika Džuganová Artush In Love Slobberchops DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085512 Klára Honomichlová Oki Doki Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS