Cz En

Jumping L

  1. Datum: 15. 09. 2013
  2. Závod: Mariánské Lázně - Táborové agilitění 2xzkoušky + Jumping
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.65 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.56 5.47
2 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 0 0.0 0.0 37.53 5.33
3 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 38.12 5.25
4 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán 0 0 0.0 0.0 38.64 5.18
5 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 41.72 4.79
6 052113 Zbyněk Šrédl Aram Sluneční listosvit 0 0 0.15 0.15 43.15 4.63
7 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 34.94 5.72
8 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 35.98 5.56
9 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 36.98 5.41
10 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 1 0 0.0 5.0 38.26 5.23
11 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 42.26 4.73
12 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 42.5 4.71
13 069012 Pavla Chlustinová Bessy 0 1 0.48 5.48 43.48 4.6
14 055009 Marcela Krejčíková Bugs 1 0 0.79 5.79 43.79 4.57
15 038310 Lucie Lukášová Bona 0 1 4.58 9.58 47.58 4.2
16 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 1 1 0.0 10.0 38.65 5.17
17 048608 Kateřina Chlustinová Baz Gulden Land 1 1 0.22 10.22 43.22 4.63
18 021312 Jana Kalibová Malá Terinka 0 1 15.52 20.52 58.52 3.42
19 058312 Šárka Smolíková Max 1 1 14.79 24.79 57.79 3.46
20 032413 Jana Hojdová Sam 0 2 15.99 25.99 58.99 3.39
DIS 013811 Alžběta Králíková Beauty z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084111 Olga Hábová Jimmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079112 Blanka Gondeková Sheila Částkov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005513 Ivana Kaslová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032512 Libor Hlavatý Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085212 Markéta Cholenská Cherry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034910 Iveta Svatá Bailes Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085512 Klára Honomichlová Oki Doki Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040210 Lucie Lukášová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044013 Tomáš Huml Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033412 Tomáš Huml Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS