Cz En

Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo

  1. Datum: 08. 06. 2013
  2. Závod: Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.55 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 34.1 5.6
2 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 34.31 5.57
3 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 34.32 5.57
4 Podjed Maruša Kaili / Bea 0 0 0.0 0.0 34.36 5.56
5 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.7 5.5
6 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 34.81 5.49
7 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 34.82 5.49
8 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.91 5.47
9 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.92 5.47
10 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 35.36 5.4
11 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 35.59 5.37
12 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 35.66 5.36
13 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých 0 0 0.0 0.0 35.79 5.34
14 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 36.13 5.29
15 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.78 5.19
16 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 37.03 5.16
17 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 37.65 5.07
18 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 0 0 0.0 0.0 37.75 5.06
19 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers 0 0 0.0 0.0 37.78 5.06
20 Lukacova Iveta Beky / Bacardi Bambabibi 0 0 0.0 0.0 38.36 4.98
21 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy 0 0 0.0 0.0 39.2 4.87
22 Kohl Michael Bora / Bora vom sonnigen Garten 0 0 0.0 0.0 39.23 4.87
23 Tučániová Lucia Kaira Black Chevers 0 0 0.0 0.0 39.68 4.81
24 013109 Veronika Bínová Bay Šedá He-Fra 0 0 0.0 0.0 39.81 4.8
25 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 40.31 4.74
26 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 40.32 4.74
27 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.81 0.81 42.81 4.46
28 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky 0 0 0.95 0.95 42.95 4.45
29 Frick Lisa The Princess / Hoss v. Firsthemp of Devil Brook 1 0 0.0 5.0 31.98 5.97
30 Mikec Manca Bode / Bode Jeronimo in Blue Ovcarski 1 0 0.0 5.0 33.24 5.75
31 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 34.17 5.59
32 Primožič Anja Zin / Tirtess Alamo Tirtess 1 0 0.0 5.0 34.22 5.58
33 Łabieniec Magdalena Mia / MIA Elkeeava 1 0 0.0 5.0 34.54 5.53
34 Hering Stephanie Finlay / Finlay Harley Mintaka 1 0 0.0 5.0 34.93 5.47
35 Frick Lisa Cody / Sense of Delight Buddy 1 0 0.0 5.0 35.06 5.45
36 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček 1 0 0.0 5.0 35.6 5.37
37 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 1 0 0.0 5.0 35.95 5.31
38 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 1 0 0.0 5.0 36.8 5.19
39 Ondrášek Michal Daisy / Daisy Biely Tesák 0 1 0.0 5.0 37.08 5.15
40 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky 1 0 0.0 5.0 37.28 5.12
41 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 1 0 0.0 5.0 37.39 5.11
42 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 1 0.0 5.0 38.04 5.02
43 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 1 0.0 5.0 38.09 5.01
44 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 38.91 4.91
45 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 39.41 4.85
46 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 1 0 0.0 5.0 39.75 4.81
47 Vadlja Sibila Mimi / Mirai Seta Del Oro 0 1 0.0 5.0 40.23 4.75
48 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 0 1 0.0 5.0 40.62 4.7
49 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 0 5.88 5.88 47.88 3.99
50 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 1 2.1 7.1 44.1 4.33
51 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 33.49 5.7
52 Ziolkowska Magdalena My / TURK Mawlch 2 0 0.0 10.0 33.82 5.65
53 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 2 0 0.0 10.0 35.12 5.44
54 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders 1 1 0.0 10.0 35.44 5.39
55 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 35.58 5.37
56 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional 2 0 0.0 10.0 36.19 5.28
57 Mikec Manca Lin / Nice of you to come bye Tri if you 2 0 0.0 10.0 36.21 5.27
58 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 0 0.0 10.0 36.68 5.21
59 Millan Kralova Renata Ziggy / Earl Ziggy Dei Matiblu 1 1 0.0 10.0 38.2 5.0
60 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 39.62 4.82
61 035608 Veronika Polášková Barga Vrabčí hnízdo 1 1 0.0 10.0 40.44 4.72
62 Vetráková Zuzana Gerda / Hira Grant Bohemia Alké 0 2 0.0 10.0 40.46 4.72
63 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 1 1 0.0 10.0 40.85 4.68
64 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 0 1 7.13 12.13 49.13 3.89
65 001611 Ivana Prokešová Ace Cassy od Čeníčka 0 2 3.41 13.41 45.41 4.21
66 Suchovska Katarina Crash / Blow-by-Blow Near Future 2 1 0.0 15.0 37.21 5.13
67 034509 Barbora Smolková Alma Jolly Dog Moravia 2 1 0.0 15.0 40.46 4.72
68 037705 Petra Ušelová Elegance Sun Black Chevers 2 2 0.03 20.03 42.03 4.54
69 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera 1 0 15.83 20.83 57.83 3.3
70 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 4 2 0.0 30.0 41.5 4.6
DIS Matzenauerová Iveta A3Ch Ricky / Avenger Zorro Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011713 Sandra Kutějová Henessie Cage Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mati / HETTON GRANT Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036108 Petra Ušelová Ally From Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kohl Michael Aslan / Trust your heart Around the world Trust your heart Around the world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006008 Veronika Vargová Infinity Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kohl Michael LeeLoo / Kim Guldenland Kim Guldenland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Komat Lea Nelly / Nelly Moonlinght DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Illényiová Hella Ria / Vitality Poseidon Poseidon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027609 Hana Petrlová A Lyric Mystique Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016013 Jakub Drahokoupil A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Šimčíková Martina Koral / Coral Vrabčí Hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS