Cz En

Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo

  1. Datum: 09. 06. 2013
  2. Závod: Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013
  3. Rozhodčí: Fried, Hans (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Frick Lisa The Princess / Hoss v. Firsthemp of Devil Brook 0 0 0.0 0.0 34.07 5.75
2 Mikec Manca Bode / Bode Jeronimo in Blue Ovcarski 0 0 0.0 0.0 35.35 5.54
3 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.62 5.5
4 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.32 5.4
5 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 36.48 5.37
6 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 36.85 5.32
7 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 36.88 5.31
8 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 37.4 5.24
9 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 38.95 5.03
10 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 0 0 0.0 0.0 39.35 4.98
11 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 40.06 4.89
12 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 41.81 4.69
13 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 0 0 0.0 0.0 42.01 4.67
14 Kohl Michael Bora / Bora vom sonnigen Garten 0 0 0.0 0.0 42.42 4.62
15 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 43.06 4.55
16 Matzenauerová Iveta A3Ch Ricky / Avenger Zorro Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 44.11 4.44
17 013109 Veronika Bínová Bay Šedá He-Fra 0 0 0.0 0.0 44.14 4.44
18 Ziolkowska Magdalena My / TURK Mawlch 1 0 0.0 5.0 34.35 5.71
19 Ziolkowska Magdalena Mati / HETTON GRANT Bohemia Alke 1 0 0.0 5.0 35.12 5.58
20 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 1 0 0.0 5.0 35.36 5.54
21 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders 1 0 0.0 5.0 35.87 5.46
22 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 36.55 5.36
23 Łabieniec Magdalena Mia / MIA Elkeeava 1 0 0.0 5.0 36.58 5.36
24 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 37.29 5.26
25 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr 1 0 0.0 5.0 37.31 5.25
26 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 0 0.0 5.0 37.44 5.24
27 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 38.7 5.06
28 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 1 0 0.0 5.0 38.75 5.06
29 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 1 0 0.0 5.0 40.17 4.88
30 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 40.95 4.79
31 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 1 0 0.0 5.0 41.24 4.75
32 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 43.03 4.55
33 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 43.21 4.54
34 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 45.21 4.34
35 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy 1 0 0.0 5.0 46.03 4.26
36 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 1 0 0.0 5.0 47.83 4.1
37 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 2 0 0.0 10.0 36.27 5.4
38 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia 2 0 0.0 10.0 36.57 5.36
39 Podjed Maruša Kaili / Bea 1 1 0.0 10.0 37.24 5.26
40 006709 Klára Manychová Banny Norje 2 0 0.0 10.0 37.6 5.21
41 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 2 0 0.0 10.0 39.12 5.01
42 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 1 1 0.0 10.0 40.26 4.87
43 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých 1 1 0.0 10.0 40.7 4.82
44 026105 Veronika Vargová A3Ch Good Luck Gasko Prim 2 0 0.0 10.0 42.24 4.64
45 059511 Olga Edrová Tom Miveko 1 1 0.0 10.0 43.23 4.53
46 Tučániová Lucia Kaira Black Chevers 1 1 0.0 10.0 43.99 4.46
47 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 1 1 0.0 10.0 44.16 4.44
48 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 2 0 0.0 10.0 47.08 4.16
49 Kohl Michael LeeLoo / Kim Guldenland Kim Guldenland 0 1 8.14 13.14 63.14 3.1
50 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional 3 0 0.0 15.0 38.13 5.14
51 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 2 1 0.0 15.0 43.89 4.47
52 001611 Ivana Prokešová Ace Cassy od Čeníčka 1 2 0.0 15.0 53.38 3.67
53 036108 Petra Ušelová Ally From Crazy Sun 4 0 0.0 20.0 37.08 5.29
54 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 3 1 0.0 20.0 39.22 5.0
55 Millan Kralova Renata Ziggy / Earl Ziggy Dei Matiblu 3 1 0.0 20.0 42.22 4.64
56 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 4 1 0.0 25.0 38.78 5.05
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kohl Michael Aslan / Trust your heart Around the world Trust your heart Around the world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Frick Lisa Cody / Sense of Delight Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006008 Veronika Vargová Infinity Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mikec Manca Lin / Nice of you to come bye Tri if you DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080812 Tereza Králová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037705 Petra Ušelová Elegance Sun Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ondrášek Michal Daisy / Daisy Biely Tesák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Gerda / Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Komat Lea Nelly / Nelly Moonlinght DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Suchovska Katarina Crash / Blow-by-Blow Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vadlja Sibila Mimi / Mirai Seta Del Oro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Primožič Anja Zin / Tirtess Alamo Tirtess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lukacova Iveta Beky / Bacardi Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hering Stephanie Finlay / Finlay Harley Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Illényiová Hella Ria / Vitality Poseidon Poseidon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027609 Hana Petrlová A Lyric Mystique Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041407 Šárka Seemannová Simply Sarah Nice of you to come bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016013 Jakub Drahokoupil A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034509 Barbora Smolková Alma Jolly Dog Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS