Cz En

Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping

  1. Datum: 08. 06. 2013
  2. Závod: Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.55 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 32.58 5.59
2 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 33.65 5.41
3 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.05 5.35
4 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 0 0 0.0 0.0 34.41 5.29
5 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 34.68 5.25
6 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 37.03 4.91
7 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 37.42 4.86
8 Kohl Michael Bora / Bora vom sonnigen Garten 0 0 3.45 3.45 43.45 4.19
9 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 0 0.0 5.0 32.77 5.55
10 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 1 0 0.0 5.0 39.82 4.57
11 Matzenauerová Iveta A3Ch Ricky / Avenger Zorro Wonderfull Dream 0 1 1.57 6.57 41.57 4.38
12 013109 Veronika Bínová Bay Šedá He-Fra 0 1 1.73 6.73 41.73 4.36
13 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 0 8.92 8.92 48.92 3.72
14 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 33.71 5.4
15 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 2 0 0.0 10.0 34.02 5.35
16 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 2 0 0.0 10.0 35.87 5.07
17 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých 0 2 0.0 10.0 40.0 4.55
18 Lukacova Iveta Beky / Bacardi Bambabibi 2 0 4.89 14.89 44.89 4.05
19 Suchovska Katarina Crash / Blow-by-Blow Near Future 3 0 0.0 15.0 34.02 5.35
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011713 Sandra Kutějová Henessie Cage Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mikec Manca Bode / Bode Jeronimo in Blue Ovcarski DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mati / HETTON GRANT Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036108 Petra Ušelová Ally From Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kohl Michael Aslan / Trust your heart Around the world Trust your heart Around the world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Frick Lisa Cody / Sense of Delight Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006008 Veronika Vargová Infinity Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mikec Manca Lin / Nice of you to come bye Tri if you DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena My / TURK Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080812 Tereza Králová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037705 Petra Ušelová Elegance Sun Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026105 Veronika Vargová A3Ch Good Luck Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Frick Lisa The Princess / Hoss v. Firsthemp of Devil Brook DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kohl Michael LeeLoo / Kim Guldenland Kim Guldenland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ondrášek Michal Daisy / Daisy Biely Tesák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Gerda / Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Komat Lea Nelly / Nelly Moonlinght DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Millan Kralova Renata Ziggy / Earl Ziggy Dei Matiblu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vadlja Sibila Mimi / Mirai Seta Del Oro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Primožič Anja Zin / Tirtess Alamo Tirtess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hering Stephanie Finlay / Finlay Harley Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Illényiová Hella Ria / Vitality Poseidon Poseidon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027609 Hana Petrlová A Lyric Mystique Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tučániová Lucia Kaira Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035608 Veronika Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Łabieniec Magdalena Mia / MIA Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041407 Šárka Seemannová Simply Sarah Nice of you to come bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016013 Jakub Drahokoupil A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Podjed Maruša Kaili / Bea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001611 Ivana Prokešová Ace Cassy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034509 Barbora Smolková Alma Jolly Dog Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Šimčíková Martina Koral / Coral Vrabčí Hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS