Cz En

Agility kluby

  1. Datum: 24. 08. 2012
  2. Závod: Praha - Komořany - 18. Agility víkend - OK - Noční hrátky 2012
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 0 0 0.0 0.0 32.5 4.92
2 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.56 4.77
3 020109 Zuzana Uhrinová Ebi Gail Happy Wheaten 0 0 0.0 0.0 39.28 4.07
4 032205 Kateřina Přerostová Wanady Gold Bohemia Platina 0 0 0.0 0.0 40.04 4.0
5 Poláková Jana Sheila /0 0 0 0.0 0.0 40.12 3.99
6 005704 Nataša Mühlová A3Ch Archibald Angel Bohemian Beauty 0 0 0.0 0.0 42.68 3.75
7 051908 Jana Vokurková Roxy 0 0 3.66 3.66 46.66 3.43
8 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice 1 0 0.0 5.0 30.84 5.19
9 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 1 0 0.0 5.0 35.94 4.45
10 026107 Anežka Palmová Buddy z Lucbáby 1 0 0.0 5.0 37.31 4.29
11 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 1 1 0.0 10.0 40.56 3.94
12 005604 Tereza Mühlová Abigail Avalanche Bohemian Beauty 2 1 3.1 18.1 46.1 3.47
13 Glabazňa Tomáš Ebony Stars on The Heaven /0 2 1 5.82 20.82 48.82 3.28
14 042406 Eva Macková Brblice od Emy Destinové 3 0 9.81 24.81 52.81 3.03
15 Gromová Vladimíra Denzel Quod Bonum /0 3 2 1.03 26.03 44.03 3.63
DIS Gromová Vladimíra Kasper Černý Faun /0 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lovichová Zuzana Marley /0 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081911 Klára Fremutová Belle Etoile D´Or De Cabrenysset DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063512 Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ D´Onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Glabazňa Tomáš Judita od Palfych /0 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036706 Julie Dušková Gipsy ze Zámecké zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055409 Simona Krupicová Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057908 Luboš Veselý Zuri Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hučková Michaela Acushla Tricolor Dream /0 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035907 Kateřina Melicharová Belatrix z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Aria Clea Malý Sur /0 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019108 Jitka Volfová A3Ch Endží DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hučková Michaela Etosha Srdiečko /0 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zukovska Anna Fido /0 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS