Cz En

Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping

  1. Datum: 22. 09. 2013
  2. Závod: Praha - Horní Počernice - 1. OPEL CUP
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 033909 Tereza Tužilová Wiki 0 0 0.0 0.0 28.21 5.32
2 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 29.51 5.08
3 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 30.43 4.93
4 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 31.34 4.79
5 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 31.65 4.74
6 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 31.71 4.73
7 009810 Eva Bukričová Arsinoe Bohemia Checko 0 0 0.0 0.0 32.51 4.61
8 046411 Markéta Žídková Nelly 0 0 0.0 0.0 35.91 4.18
9 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 1 0 0.0 5.0 29.67 5.06
10 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 1 0.0 5.0 32.72 4.58
11 012312 Denisa Sommerová Error Katemy 0 1 0.0 5.0 33.42 4.49
12 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 1 0 0.0 5.0 35.78 4.19
13 035013 Miloslav Habertizel Harry 1 0 3.99 8.99 41.99 3.57
14 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod 1 1 0.0 10.0 31.52 4.76
15 044013 Tomáš Huml Elis Ayky 1 1 0.0 10.0 32.45 4.62
16 024812 Miroslav Válek Adina z Ginina Mirošovského Podbrdí 1 1 0.0 10.0 35.5 4.23
17 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 2 0.0 15.0 34.71 4.32
18 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland 1 2 2.14 17.14 40.14 3.74
19 058112 Petra Voldřichová Billie 2 1 3.79 18.79 41.79 3.59
20 081811 Klára Fremutová Evanescent Love Leawrey 1 2 17.29 32.29 55.29 2.71
DIS 039912 Nikol Švadlenková Safira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023012 Dana Sedláková Aniffe z Říše fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025210 Petra Šimčíková Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035513 Kristýna Bláhová Rozárka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081911 Klára Fremutová Belle Etoile D´Or De Cabrenysset DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS