Cz En

Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping

  1. Datum: 22. 09. 2013
  2. Závod: Praha - Horní Počernice - 1. OPEL CUP
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 51.0 s
  7. Délka: 132.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 0 0.0 0.0 27.5 4.8
2 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 27.87 4.74
3 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 28.71 4.6
4 009810 Eva Bukričová Arsinoe Bohemia Checko 0 0 0.0 0.0 29.09 4.54
5 035013 Miloslav Habertizel Harry 0 0 0.0 0.0 33.76 3.91
6 046411 Markéta Žídková Nelly 0 0 1.0 1.0 35.0 3.77
7 033909 Tereza Tužilová Wiki 1 0 0.0 5.0 26.85 4.92
8 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 28.31 4.66
9 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny 1 0 0.0 5.0 28.39 4.65
10 044013 Tomáš Huml Elis Ayky 0 1 0.0 5.0 30.36 4.35
11 033412 Tomáš Huml Missty 0 1 0.0 5.0 30.96 4.26
12 024812 Miroslav Válek Adina z Ginina Mirošovského Podbrdí 1 1 1.34 11.34 35.34 3.74
13 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 1 1 2.05 12.05 36.05 3.66
14 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 3 0 0.0 15.0 26.73 4.94
15 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 2 0 5.18 15.18 39.18 3.37
16 039912 Nikol Švadlenková Safira 5 0 0.97 25.97 34.97 3.77
DIS 023012 Dana Sedláková Aniffe z Říše fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081811 Klára Fremutová Evanescent Love Leawrey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025210 Petra Šimčíková Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051709 Dita Korcová Elfie Drapa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035513 Kristýna Bláhová Rozárka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081911 Klára Fremutová Belle Etoile D´Or De Cabrenysset DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS