Cz En

Agility L

  1. Datum: 29. 09. 2013
  2. Závod: Praha - Hloubětínský drak
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.11 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 42.49 4.26
2 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 0 0.31 0.31 44.31 4.08
3 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 0 0 0.44 0.44 44.44 4.07
4 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny 0 0 1.97 1.97 45.97 3.94
5 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 43.37 4.17
6 063812 Ivana Vošahlíková Angie 1 0 0.0 5.0 43.95 4.12
7 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 1 0 0.51 5.51 44.51 4.07
8 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 6.85 6.85 50.85 3.56
9 070212 Michaela Nováková AC-DC Fast and Foolish 0 2 0.65 10.65 44.65 4.05
10 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 11.34 11.34 55.34 3.27
11 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 0 7.99 12.99 51.99 3.48
12 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 2 2.66 17.66 46.66 3.88
13 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka 1 1 10.34 20.34 54.34 3.33
14 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 2 1 6.23 21.23 50.23 3.6
15 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny 2 1 6.66 21.66 50.66 3.57
16 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 1 1 17.7 27.7 61.7 2.93
DIS 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043313 Jana Nekolná Lord of dreams z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020913 Světlana Soulková Bruce Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000109 Michal Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055012 Blanka Škvorová A-Babeta Libušský Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078712 Martina Burdziková Embers Leawrey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091209 Simona Hurábová Braconnier Grot Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009812 Andrea Jelenová Black Storm z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043611 Vanda Macibobová Elza z Nětčic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS