Cz En

Agility S

  1. Datum: 28. 09. 2013
  2. Závod: Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.85 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 38.66 4.58
2 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 40.03 4.42
3 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 40.52 4.37
4 002112 Iva Nováková Amy 0 0 0.0 0.0 41.44 4.27
5 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 0.0 0.0 44.18 4.01
6 041510 Ivana Suchardová A3Ch Lucky 0 0 0.0 0.0 44.24 4.0
7 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY 0 0 0.0 0.0 45.04 3.93
8 025905 Dagmar Červinková A3Ch Max 0 0 0.0 0.0 45.74 3.87
9 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 2.56 2.56 48.56 3.64
10 013208 Jana Pospíšilová Chloe Čajový lístek 0 0 2.78 2.78 48.78 3.63
11 030813 Petr Pacák Kissing Katty z Jeřeně 1 0 0.0 5.0 37.64 4.7
12 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge 0 1 0.0 5.0 42.88 4.13
13 001912 Radomila Schmiedová Barney 0 1 0.0 5.0 43.52 4.07
14 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 1 0.0 5.0 44.94 3.94
15 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince 1 0 0.5 5.5 46.5 3.81
16 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 8.93 8.93 54.93 3.22
17 031412 Anna Duhárová Nikita Obornicki Nornik 0 1 4.28 9.28 50.28 3.52
18 018010 Lucie Zochová A3Ch Jessika 1 1 0.0 10.0 44.91 3.94
19 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 1 0 7.97 12.97 53.97 3.28
20 063509 Irena Vosáhlová Ogma of Bianco Olgas 2 1 19.59 34.59 65.59 2.7
DIS 083712 Tereza Ivanová Bufík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030611 Alice Boháčová Kewpie Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008610 Lenka Vošvrdová Angelo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085509 Barbora Kamarýtová Kešu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010709 Barbora Doudová Mates DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058809 Tomáš Ješke A3Ch Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS