Cz En

Jumping S

  1. Datum: 28. 09. 2013
  2. Závod: Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030813 Petr Pacák Kissing Katty z Jeřeně 0 0 0.0 0.0 32.79 5.0
2 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 34.72 4.72
3 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 35.19 4.66
4 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 35.24 4.65
5 085509 Barbora Kamarýtová Kešu 0 0 0.0 0.0 39.18 4.19
6 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 0 0.0 0.0 39.85 4.12
7 041510 Ivana Suchardová A3Ch Lucky 0 0 0.0 0.0 39.99 4.1
8 013208 Jana Pospíšilová Chloe Čajový lístek 0 0 0.0 0.0 40.79 4.02
9 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 41.74 3.93
10 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 0 0 0.0 0.0 43.0 3.81
11 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 34.83 4.71
12 031412 Anna Duhárová Nikita Obornicki Nornik 0 1 0.0 5.0 40.76 4.02
13 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince 1 0 0.0 5.0 41.1 3.99
14 030611 Alice Boháčová Kewpie Černý faun 0 1 0.92 5.92 43.92 3.73
15 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 6.6 6.6 49.6 3.31
16 008610 Lenka Vošvrdová Angelo 0 1 3.52 8.52 46.52 3.53
17 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 2 6.04 16.04 49.04 3.34
DIS 083712 Tereza Ivanová Bufík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001912 Radomila Schmiedová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063509 Irena Vosáhlová Ogma of Bianco Olgas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025905 Dagmar Červinková A3Ch Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010709 Barbora Doudová Mates DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002112 Iva Nováková Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018010 Lucie Zochová A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS