Cz En

Jumping

  1. Datum: 05. 10. 2013
  2. Závod: Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013
  3. Rozhodčí: Viitanen, Anne (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Kategorie: V
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.57 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 30.88 5.31 V V
2 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 31.02 5.29 V V
3 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 0 0.0 0.0 31.58 5.19 V V
4 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 31.81 5.16 V V
5 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 32.15 5.1 V V
6 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 32.26 5.08 V V
7 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 32.47 5.05 V V
7 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 32.47 5.05 V V
8 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 32.55 5.04 V V
9 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 32.91 4.98 V V
10 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 32.96 4.98 V V
11 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 33.21 4.94 V V
12 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 33.94 4.83 V V
13 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 33.99 4.82 V V
14 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 0 0 0.0 0.0 34.08 4.81 V V
15 058508 Milan Raschka Arasz Csoki Méhes - Kerti 0 0 0.0 0.0 34.44 4.76 V V
16 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 0 0 0.0 0.0 34.47 4.76 V V
17 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 34.67 4.73 V V
18 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 34.68 4.73 V V
19 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.78 4.72 V V
20 006308 Jana Zvonková Sarah 0 0 0.0 0.0 35.41 4.63 V V
21 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 35.46 4.62 V V
22 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 0.0 0.0 35.49 4.62 V V
23 040409 Jesika Jurečková Ejmy 0 0 0.0 0.0 36.47 4.5 V V
24 049609 Ludmila Bučková Ben 0 0 0.0 0.0 36.56 4.49 V V
25 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.59 4.48 V V
26 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 37.53 4.37 V V
27 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 37.85 4.33 V V
28 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 38.45 4.27 V V
29 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 0 0 0.0 0.0 38.46 4.26 V V
30 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari 0 0 0.0 0.0 38.53 4.26 V V
31 003111 Anežka Bartáková Atacama Queen Elsa 0 0 0.0 0.0 39.27 4.18 V V
32 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých 0 0 0.0 0.0 39.33 4.17 V V
33 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 0.0 0.0 40.36 4.06 V V
34 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 0.0 0.0 41.81 3.92 V V
35 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 0.0 0.0 42.36 3.87 V V
36 053213 Milan Jirásek A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 30.5 5.38 V V
37 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 30.59 5.36 V V
38 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 32.06 5.12 V V
39 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 32.51 5.04 V V
40 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 0 0.0 5.0 32.61 5.03 V V
41 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 1 0.0 5.0 33.37 4.91 V V
41 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 1 0 0.0 5.0 33.37 4.91 V V
42 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 0 0.0 5.0 33.56 4.89 V V
43 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 1 0 0.0 5.0 33.85 4.84 V V
44 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit 1 0 0.0 5.0 34.43 4.76 V V
45 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 1 0 0.0 5.0 34.88 4.7 V V
46 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 35.1 4.67 V V
47 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 1 0.0 5.0 35.79 4.58 V V
48 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 1 0.0 5.0 35.84 4.58 V V
49 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 1 0 0.0 5.0 36.26 4.52 V V
50 033508 Jana Neumanová Youtoo Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 37.14 4.42 V V
51 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 1 0.0 5.0 37.23 4.41 V V
52 033412 Tomáš Huml Missty 0 1 0.0 5.0 37.59 4.36 V V
53 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 0 0.0 5.0 38.33 4.28 V V
54 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 1 0.0 5.0 38.65 4.24 V V
55 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 0 1 0.0 5.0 39.81 4.12 V V
56 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 0 0.0 5.0 41.98 3.91 V V
57 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny 1 0 0.0 5.0 43.74 3.75 V V
58 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 2 0 0.0 10.0 34.81 4.71 VD VD
59 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 1 1 0.0 10.0 35.83 4.58 VD VD
60 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 1 1 0.0 10.0 36.33 4.51 VD VD
61 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 2 0.0 10.0 38.67 4.24 VD VD
62 025210 Petra Šimčíková Mia 2 0 0.0 10.0 43.15 3.8 VD VD
63 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 2 1 0.0 15.0 39.4 4.16 VD VD
64 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 1 2 0.0 15.0 41.64 3.94 VD VD
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002708 Veronika Dudková Honey Cookie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO